Patryk Grudowicz został oszukany? Po „Top Model” obiecywali mu złote góry. Wyjawił, co wyszło z jego kontraktu

Patryk Grudowicz kontrakt

Patryk Grudowicz kontrakt

Patryk Grudowicz o kontrakcie z agencją po Top Model

Początkowo podczas programu Top Model o tytuł najlepszej modelki ubiegały się tylko kobiety. Kilka sezonów później producenci postanowili podkręcić emocje i do rywalizacji dołączyli także panowie. Pierwszym mężczyzną który wygrał program był Radek Pestka, by rok później zwyciężył Patryk Grudowicz. Czy jednak ich kariera rozwijała się tak jak planowali?

Przypomnijmy, że podczas programu Patryk Grudowicz był niejednokrotnie chwalony przez jury i gości ze świata mody, których w programie nie brakowało. Nie dość, że pokochał go obiektyw, to na dodatek także na wybiegu czuł się jak ryba w wodzie. Przy okazji był skromnym chłopakiem, co sprawiło, że widzowie zaczęli go uwielbiać. Do tego stopnia, że dzięki ich głosom został zwycięzcą szóstej edycji programu.

Miała być spektakularna kariera i międzynarodowy sukces, zderzenie z rzeczywistością okazało się jednak trudniejsze. Patryk, jak każdy zwycięzca, podpisał kontrakt z agencją, która wspierała Top Model. Okazuje się jednak, że wielkie plany i obietnice agencji nie wypaliły, o czym model poinformował zaciekawionych fanów na Instagramie:

Agencja po Top Model miała niewielki wpływ na moją dalszą karierę po programie. Trafiłem do agencji, która zajmowała się tylko modelkami – napisał Grudowicz.

Jak udało się dowiedzieć JastrzabPost Patryk Grudowicz już nie współpracuje z agencją Avant Models, jego kontrakt się skończył. Międzynarodowa kariera się nie udała.

Dodajmy, że na temat tej agencji wypowiadała się także gwiazda programu Joanna Krupa, która obecnie sądzi się z byłą jyż agentką. To właśnie gwiazda TVN zasugerowała, że agentka nie miała najlepszego kontaktu ze swoimi byłymi podopiecznymi, takimi jak Ania Jagodzińska czy właśnie Patryk Grudowicz:

Świat jest bardzo mały, jeszcze w Polsce w show-biznesie. I trzeba uważać z kim się pracuje, jak ludzi się traktuje. Ja próbuję każdego szanować. Wiadomo, są momenty gdy jesteś zestresowana, czy masz długi dzień, jestem nie w takim humorze. Ale też trzeba mieć szacunek do ludzi, wszyscy jako ekipa bardzo często pracujemy. I myślę, że jak jesteś taką osobą, to każdy chce z Tobą pracować. Nie wiem, jak inni patrzą na tą sytuację, ja znam swoją sytuację z nią i niestety nie jest pozytywna – przyznała Joanna Krupa.

Jak myślicie wyznania te zaszkodzą agencji? A może wyznania te przejdą bez echa i nadal będzie sporo chętnych, którzy będą chcieli spróbować swoich sił w modelingu?

Śliczna Olga Kaczyńska z Top Model pokazała swojego nowego chłopaka! Czy jest przystojniejszy od Górala?

Joanna Krupa wie co w trawie piszczy! Jej seksowna jeansowa sukienka to prawdziwy modowy strzał w dziesiątkę!

Śliczna Ola z Top Model jest w ciąży! Pokazała swój spory brzuszek!


Patryk Grudowicz – Dawid Woliński dla Magnum, pokaz mody 2018

Patryk Grudowicz – Dawid Woliński dla Magnum, pokaz mody 2018

Patryk Grudowicz - pokaz La Mania i 50. urodziny Joanny Przetakiewicz

Patryk Grudowicz - pokaz La Mania i 50. urodziny Joanny Przetakiewicz

Patryk Grudowicz skrytykowany za sesję zdjęciową z Patrycją Ronkowską

Patryk Grudowicz skrytykowany za sesję zdjęciową z Patrycją Ronkowską

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×