Kruczoczarne włosy i grzywka. Patrycja Wieja i jej kolejne zmysłowe wcielenie. Tym razem poszła na całość

Patrycja Wieja

Patrycja Wieja

Patrycja Wieja z Projekt Lady przeszła spektakularną metamorfozę. W nowej fryzurze wygląda zupełnie inaczej. Jak na jej zmianę zareagowali internauci?

Patrycja Wieja kilka lat temu trafiła pod skrzydła Małgorzaty Rozenek i mentorek z programu Projekt Lady TVN. Już wtedy przeszła prawdziwą metamorfozę i dziś w niczym nie przypomina już wulgarnej tancerki erotycznej, którą poznaliśmy w show. Z największą uwagą dobiera teraz też słowa, by nie popełnić najmniejszej wpadki.

Zrobiła też ogromne wrażenie tym, jak po katorżniczych treningach świetnie wypadła w ekstremalnie trudnym programie Ninja Warrior Polska. Pochwaliła się imponującą formą, którą wypracowała dzięki dyscyplinie, która po części zawdzięcza pobytowi w Radziejowicach. Teraz postawiła na zmianę wyglądu. Jej nowa fryzura jest spektakularna.

Patrycja Wieja w nowej fryzurze

Najbardziej rozpoznawalne uczestniczki Projekt Lady przechodzą różne etapy w życiu po programie. Patrycja najwyraźniej znalazła swoją drogę i realizuje cele jeden po drugim. Na Instagramie pochwaliła się imponującą metamorfozą, która opatrzyła motywującym podpisem.

Wieja mocno przyciemniła włosy i zrobiła grzywkę. Nowy odcień sprawił, że wygląda zupełnie inaczej – podkreślił tęczówki i rysy twarzy. Trzeba przyznać, że Patrycja wygląda pięknie i z klasą. Mentorki będą zadowolone, widząc ją w takim wydaniu.

Nowa Ja! Jeśli w życiu się wahasz by coś zrobić, by podjąć jakaś decyzje, która może wiele zmienić… to zaryzykuj, odważ się bo żyje się raz  hot or not?

Internauci bardzo szybko zareagowali na zadane przez Patrycję pytanie. Czy im się podoba nowa odsłona Wieji? Zdecydowana większość uważa, że celebrytka wygląda świetnie.

  • Mi się bardzo podoba, bardzo odważny krok, w życiu trzeba ryzykować. SUPER.
  • Mega!
  • Pięknie wyglądasz!
  • Wow, pięknie! – piszą.

A wy jak sadzicie? Hot or not?


Patrycja Wieja - metamorfoza

Patrycja Wieja - metamorfoza

Patrycja Wieja

Patrycja Wieja

Patrycja Wieja - Tłusty Czwartek 2020

Patrycja Wieja - Tłusty Czwartek 2020

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×