Szukaj

Patrycja Wieja już prawie pokazała twarz partnera. Ich namiętny pocałunek wygląda jak ujęcie z filmu

Patrycja Wieja

Patrycja Wieja

Patrycja Wieja jest zakochana. Niedawno pochwaliła się nowym związkiem. Chętnie opowiada o swoim uczuciu, ale jak dotąd nie pochwaliła się wizerunkiem ukochanego.

Patrycja Wieja była uczestniczką programu Projekt Lady. W show pojawiła się jako bardzo skąpo ubrana tancerka erotyczna. Okazało się, że jest ona jedną z tych dziewczyn, które naprawdę są zdeterminowane, by całkowicie zmienić swoje życie. Bardzo pilnie słuchała rad wszystkich mentorek i stosowała się do wszystkiego, co od nich usłyszała. Zaowocowało to nie lada sukcesem. Udało jej się porzucić dotychczasową pracę i wprowadzić sporo zmian w swojej codzienności. Zrezygnowała z wulgarnego wizerunku, a krótkie skórzane mini zamieniła na bardziej eleganckie stroje.

Patrycja nigdy nie ukrywała, że chciałaby zrobić karierę w show-biznesie. Otwarcie mówiła, że chce zaistnieć w mediach. Po zakończeniu show TVN-u zaczęła regularnie pojawiać się na salonach. Całkowicie odmieniona zachwyca wszystkich swoim wizerunkiem. Stała się także bardzo aktywna na Instagramie i nie może narzekać na brak kolejnych propozycji współpracy. Ostatnio pochwaliła się także, że zagra główną rolę w filmie o MMA. Wszystko w jej życiu zaczęło układać się tak, jak sobie wymarzyła. Także w kwestiach sercowych.

Patrycja Wieja pokazała partnera

Patrycja od jakiegoś czasu jest szczęśliwie zakochana. Do tej pory aktywna imprezowiczka nie myślała o tym, żeby się ustatkować. Niedawno jednak wszystko się zmieniło. Jej serce skradł tajemniczy żołnierz. Nieco więcej o swoim ukochanym opowiedziała w rozmowie z reporterką Jastrząb Post.

Nasza historia jest bardzo skomplikowana. Znamy się od 10 lat. Poznaliśmy się na studiach. Nasze drogi po studiach się rozeszły. Ja miałam głowę pełną marzeń, pomysłów. Nie miałam na celu się związać. Żyłam marzeniami, żyłam tym, aby musnąć ten czerwony dywan. To od małego siedziało mi w głowie. Chciałam spełnić to marzenie. Mój partner był bardzo zawzięty i nie poddał się do tej pory.

Patrycja, mimo że jej partner chce żyć z dala od świata celebrytów, coraz częściej decyduje się na umieszczanie wspólnych zdjęć. Dzisiaj pokazała kolejne ujęcie, na którym prawie odsłoniła tak pilnie skrywaną twarz ukochanego.

Co tak naprawdę znaczy kochać? Znacie odpowiedz na to pytanie? Czekam z niecierpliwością na wasze przemyślenia…

Patrycja w romantycznym uścisku swojego żołnierza zapytała fanów, czym jest miłość. Pod jej postem znalazło się wiele komentarzy od fanek, które rozmyślają razem z nią. Widać, że ta relacja nabiera rumieńców.


Patrycja Wieja z partnerem

Patrycja Wieja z partnerem

Patrycja Wieja z chłopakiem

Patrycja Wieja z chłopakiem

Patrycja Wieja z chłopakiem

Patrycja Wieja z chłopakiem

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×