Patrycja Wieja z „Projekt Lady” wystrzeliła z nową gorącą sesją! Wielka dama z Radziejowic pokazała nagie pośladki! Ciekawe co na to mentorki!

Patrycja Wieja znana z pierwszej edycji Projektu Lady, pochwaliła się nową bardzo odważną sesją zdjęciową. Dziewczyna pozuje w czarnym kostiumie wypinając nagie pośladki. To dopiero prawdziwa dama.

Patrycja Wieja jest finalistką pierwszej edycji popularnego show TVN – Projekt Lady. Dziewczyna dzięki niezastąpionym radom mentorek, na oczach widzów przeszła wielką metamorfozę. Obecnie Patrycja wygląda zupełnie inaczej, w niczym nie przypomina wulgarnej tancerki erotycznej. Sama Wieja twierdzi, że od zawsze uwielbiała kokietować mężczyzn, zawsze wpada na szalone pomysły dzięki swojej spontanicznej osobowości. Głośna, energiczna Patka-Wariatka, obecnie nie ma stałej pracy i dorabia jako fotomodelka. Marzy, by w przyszłości być sławną i bogatą osobą, idolką nastolatków, wokalistką lub aktorką grającą w filmach akcji.

Być może marzenia o wielkiej sławie Patrycji niebawem się spełnią za sprawą jej nowej zaskakującej sesji. Wieja pochwaliła się bowiem pięknym zdjęciem, na którym po mistrzowski wypina swoje nagie pośladki. Istna dziewczyna Bonda!

Do odważnych świat należy! – napisała

Pod zdjęciem Patrycji zaroiło się od komentarzy od internautów, którzy w większości byli zachwyceni nagimi pośladkami swojej idolki.

  •  Fajoska pupa się ma, się pokazuje
  • Nie wiem jak mam to skomentować przebiłaś wszystko i wszystkich
  • No to teraz nie zasnę
  • Piękna i sexowna kobieta
  • Zmień fotografa, bo nawet ci nie potrafi zretuszować brudnej podeszwy…
  • Po prostu petarda
  • A można prosić więcej takich ślicznych fotek

Niestety zdjęcia nie skomentowały jeszcze mentorki z Projekt Lady, które zrobiły z imprezowej panny prawdziwą damę. Być może niebawem doczekamy się również komentarza samej Małgorzaty Rozenek, która raczej stara się zawsze bronić uczestniczek swojego show.

Jak wam się podoba naga pupa Pati?

 

“Rozenek ma dwie twarze”. Patrycja Wieja bez skrupułów oceniła swoją dawną mentorkę [WIDEO]

Odmieniona Patrycja Wieja zafundowała sobie zmysłowy tatuaż! Świeciła nim na premierze “Planety Singli 3”! Czy to przystoi prawdziwej damie?

Patrycja Wieja trzy lata temu wygrała “Projekt Lady”. Teraz zgarnęła rolę w serialu TVN! Jak sobie poradzi?


Patrycja Wieja pokazała nagie pośladki

Patrycja Wieja pokazała nagie pośladki

Patrycja Wieja – święta Bożego Narodzenia 2018

Patrycja Wieja – święta Bożego Narodzenia 2018

Patrycja Wieja reklamuje bieliznę

Patrycja Wieja reklamuje bieliznę

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×