Szukaj

Patrycja Wieja pokazała chłopaka. Serce zwyciężczyni „Projektu Lady” skradł przystojny żołnierz

Patrycja Wieja

Patrycja Wieja

Patrycja Wieja na Instagramie pochwaliła się zdjęciem z chłopakiem. Romantyczny kadr podbił serca internautów. Jak komentują wpis?

Patrycja Wieja zgłosiła się do pierwszej edycji programu Projekt Lady, by zmienić swoje życie na lepsze. Wraz z pozostałymi uczestniczkami zamieszkała w Pałacu w Rozalinie. Przez kolejne tygodnie pod czujnym okiem mentorek przechodziła metamorfozę. Dzięki niej nie tylko zmieniła dawne nawyki, ale także wygrała telewizyjne show.

W tym roku minęły cztery lata od zwycięstwa Patrycji. Mentorki programu w rozmowie z Jastrząb Post oceniły karierę, jaką udało się jej zrobić przez ten czas. Tatiana Mindewicz-Puacz uważa, że Wieja aktualnie jest zupełnie inną osobą niż dała się poznać w telewizji:

Jest dziewczyną, która skończyła szkołę, otworzyła firmę i włożyła nieziemską pracę w swój rozwój. A to, że jak wiele dziewcząt lubi się pokazywać, wyglądać atrakcyjnie i kobieco to jest przynajmniej z mojego punktu widzenia bardzo naturalne. Ale ja pamiętam Patrycję i moment, w którym ona weszła i w niczym ta dzisiejsza Patrycja nie przypomina tamtej Patrycji — oceniła Mindewicz-Puacz.

Patrycja Wieja pochwaliła się chłopakiem. Jak wygląda?

Udział w programie przyniósł Patrycji rozpoznawalność, a także sporą grupę fanów, którzy śledzą jej działalność w social mediach. To właśnie z nimi dzieli się udanymi stylizacjami, projektami, a także codziennym życiem. W niedzielę zdradziła, że jest szczęśliwie zakochana. Jej serce skradł zawodowy żołnierz.

Wieja dodała zdjęcie, na którym tuli się do pleców ukochanego. Jak wynika z opisu, celebrytka w każdej chwili może liczyć na jego wsparcie i sama stara się być dla niego podporą:

Będę przy Tobie, będę Cię wspierać tak jak Ty to robisz od pierwszych dni kiedy Cię poznałam… jestem szczęśliwa, spełniam marzenia ♥️ znamy się już dosyć długo, żeby powiedzieć, że jesteś też moim przyjacielem… Dałam nam szanse, Ty nigdy się nie poddałeś, walczyłeś o mnie i teraz wiem, że było warto.

Internauci w komentarzach trzymają kciuki za związek celebrytki, życzą im dużo szczęścia:

  • Warto walczyć o miłość do końca!
  • No i fajnie. Pozdrowionka dla Was.
  • Gratulacje dla Was. Tworzycie piękną relację.

Redakcja Jastrząb Post przyłącza się do słów internautów, życząc Patrycji i jej partnerowi samych przyjemnych chwil razem.


Patrycja Wieja z chłopakiem

Patrycja Wieja z chłopakiem

Patrycja Wieja z chłopakiem

Patrycja Wieja z chłopakiem

Patrycja Wieja na premierze książki Wiktora Krajewskiego

Patrycja Wieja na premierze książki Wiktora Krajewskiego

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×