Andrzej Sołtysik z żoną i synkiem chwalą się przygotowaniami do świąt. Zdecydowali się na piękną choinkę

Andrzej Sołtysik z żoną

Andrzej Sołtysik z żoną

Andrzej i Patrycja Sołtysikowie wraz z nadejściem grudnia rozpoczęli przygotowania do świąt. Pochwalili się choinką. Jakie drzewko wybrali w tym roku?

Patrycja Andrzej Sołtysikowie są chodzącym przykładem tego, że wiek to jedynie liczna. Mimo że dzieli ich 24 lata różnicy, stworzyli wspaniały i trwały związek. Małżonkowie na każdym kroku udowadniają, że łączy ich silne uczucie, które jest w stanie przetrzymać każdą życiową burzę. Nie mieli łatwych początków, ponieważ musieli zmierzyć się między innymi z alkoholizmem prowadzącego Dzień Dobry TVN. Trudne chwile nauczyły ich, że miłość jest w stanie przezwyciężyć wszystko.

Obecnie oboje spełniają się nie tylko jako małżonkowie, ale i rodzice. Wspólnie wychowują syna, Stanisława, który jest ich oczkiem w głowie. Oboje długo marzyli o dziecku. Przed laty zdiagnozowano u Patrycji endometriozę, która mogła w znacznym stopniu pokrzyżować jej rodzicielskie plany. Gdy tylko zobaczyła na teście dwie kreski, przez kolejne 9 miesięcy drżała o pociechę. Na szczęście wszystko zakończyło się dobrze i teraz może spełniać się w roli mamy.

Andrzej i Patrycja Sołtysikowie pochwalili się tegoroczną choinką

Żona Andrzeja skupia się nie tylko na życiu rodzinnym, ale i na działalności w sieci. Prowadzi poczytnego bloga oraz konto na Instagramie, które obecnie obserwuje niespełna 30 tysięcy osób. W mediach społecznościowych pokazuje kulisy życia prywatnego u boku jednego z najpopularniejszych dziennikarzy TVN.

Influencerka już od połowy listopada wprowadzała pierwsze świąteczne dekoracje do ich wspólnego domu. Pod koniec tego miesiąca pochwaliła się, że wraz z synem przygotowała już list do świętego Mikołaja, w którym spisali, co chciałby znaleźć w tym roku pod choinką.

Wraz z nadejściem grudnia Sołtysikowie wspólnie z synkiem wybrali się na poszukiwania idealnego drzewka, które lada chwila przyozdobią bombkami. O wszystkim Patrycja opowiedziała na Instagramie. Na wstępie zaznaczyła, że z pewnością wiele osób uzna, że to za wcześnie, nie mniej jednak wraz z Andrzejem postanowili kontynuować zeszłoroczną tradycję.

Wybrana!  jutro przyjedzie transportem @ogrod.lobzow i wypełni dom zapachem świąt. Zapewne pojawiają się głosy, że to wcześnie na choinkę w domu … Ale my stwierdziliśmy, że zdecydowanie będziemy kontynuować zeszłoroczną udaną tradycję i choinkę zapraszać do domu oraz cieszyć się jej pięknem i zapachem przez cały grudzień ! a jak będzie u Was? To już czas na choinkę czy zdecydowanie nie ?

Wpis opatrzyła zdjęciem, na którym cała trójka trzyma wybraną przez nich choinkę. Drzewko jest sporych rozmiarów i nie brakuje mu gałązek, na których zawieszą dekoracje. Choć wygląda okazale, całą uwagę kradnie 6-letni Stanisław, który w ostatnim czasie bardzo wyrósł.

Okazuje się, że nie tylko Patrycja rozpoczyna przygotowania do świąt z dużym wyprzedzeniem. Wielu internautów również zaczęło przyozdabiać swoje domy w charakterystyczne dla tego okresu dekoracje.

  • Tak jak my. Okres świąteczny jest zbyt krótki. Czas nacieszyć oczy i duszę.
  • Ahh czym wcześniej tym lepiej. Ja też mam nadzieje, że w tym tygodniu już u nas będzie choinka.
  • Caly grudzien jest magiczny po Świetach to juz nie to samo.
  • Generalnie już można. Zresztą od kilku lat reklamy świąt zaczynają się od 3 listopada, więc można świętować nawet od wtedy.

A wy kiedy zaczynacie przystrajać dom na święta?


Patrycja i Andrzej Sołtysikowie

Patrycja i Andrzej Sołtysikowie

Stanisław Sołtysik

Stanisław Sołtysik

Patrycja Sołtysik z synem

Patrycja Sołtysik z synem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×