Patrycja Sołtysik pokazała świąteczny wystrój podwórza. Liczba dekoracji robi wrażenie! Jest jak w świątecznym filmie

Patrycja i Andrzej Sołtysikowie

Patrycja i Andrzej Sołtysikowie

Patrycja Sołtysik pokazała świąteczny wystrój podwórza. Ma naprawdę sporo dekoracji. Jak wygląda dom Andrzeja i Patrycji Sołtysików?

Patrycja Sołtysik to żona Andrzeja Sołtysika. Gwiazdor Dzień dobry TVN jest od niej starszy o aż 24 lata. Para wychowuje wspólnie synka Stanisława. Małżonkowie nie ukrywają, że chcieliby mieć drugie dziecko. Niestety, nie jest to łatwe ze względu na ich problemy zdrowotne. Ich pierwsze dziecko urodziło się dzięki zastosowaniu procedury in vitro.

Mój syn urodził się z miłości oraz dzięki leczeniu i procedurze in vitro. Jest naszym prywatnym cudem. Nie istnieją „dzieci z in vitro”, mimo rozwoju nauki żadna probówka jeszcze dziecka nie urodziła… dzieci rodzą kobiety, mamy. Natomiast rodzice w procedurze leczenia niepłodności pokonują znacznie dłuższą i krętą drogę aby spełnić swoje rodzicielskie marzenia niż zdrowe pary – Patrycja napisała ostatnio na swoim blogu.

Szczegółowo wyjaśniła też, że problemy z zajściem w ciążę są przede wszystkim związane z jej schorzeniem.

W naszym przypadku, bez wdawania się w szczegóły problemy zdrowotne są zarówno po mojej i męża stronie, choć z naciskiem na moje schorzenia. Należy jednak pamiętać, że nawet jeśli to tylko kobieta lub tylko mężczyzna jest chory, to przecież choruje cała para. Choroby natomiast nie powinniśmy się wstydzić. Wiele razy apelowałam również, aby nie wypytywać kobiet o kwestie macierzyńskie, dziecko, kolejnego potomka… są choroby, których nie widać, ale bolą i rzutują na całe nasze życie, na nasz świat – wytłumaczyła.

Na koniec przyznała, że już nie boi się mówić o in vitro i walczy o to, aby zostać matką po raz drugi.

Teraz, już bez ukrywania się, z podniesioną głową podejmuje kolejną walkę o marzenia, o to aby ponowny raz zostać Mamą. Jednocześnie z dumą podkreślam, że magicznego dziewiątego sierpnia zostałam Mamą z miłości dzięki metodzie in vitro – podsumowała.

Patrycja i Andrzej na razie muszą się jednak cieszyć jednym dzieckiem. Wraz z chłopcem przygotowują się do świąt. Patrycja pokazała, w jaki sposób rodzina przystroiła swoje podwórze.

Patrycja Sołtysik pokazała dekoracje przed domem. Jak wygląda jej podwórze?

Patrycja Sołtysik dodała na Instagramie zdjęcie podwórza. Widać na nich schody prowadzących do drzwi wejściowych i ich okolicę. Rodzina Sołtysików rozstawiła na schodach choinki i lampiony. Dodatkowo powiesiła na ścianie stroik świąteczny. Liczba dekoracji robi wrażenie. Zdjęcie podwórza możecie zobaczyć poniżej. Patrycja podpisała fotkę:

Został tylko / lub aż tydzień do wigilii. Jak wiecie u nas świąteczne atmosfera panuje od początku grudnia i mam wrażenie, że unikamy skutecznie przedświątecznej nerwówki … chociaż zdecydowanie końcówka roku jest mocno intensywna.

W przygotowanej przez nas galerii zobaczycie szereg zdjęć wykonanych wewnątrz rezydencji znanego małżeństwa.


Świąteczny wystrój domu Patrycji i Andrzeja Sołtysików

Świąteczny wystrój domu Patrycji i Andrzeja Sołtysików

Patrycja Sołtysik - pożegnanie z Andrzejem Sołtysikiem

Patrycja Sołtysik - pożegnanie z Andrzejem Sołtysikiem

Patrycja Sołtysik- syn Staś

Patrycja Sołtysik- syn Staś

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×