Szukaj

Patrycja po „Top Model” wreszcie mogła zrobić z włosami to, co chciała. W nowej fryzurze to inna osoba

Patrycja Sobolewska metamorfoza

Patrycja Sobolewska metamorfoza

Patrycja Sobolewska po zakończeniu Top Model postanowiła nieco odświeżyć wizerunek. Modelka zdecydowała się na nową fryzurę. Jak teraz wygląda?

Program Top Model od lat bije rekordy oglądalności. W każdym sezonie na castingach pojawiają się prawdziwe tłumy młodych ludzi, którzy marzą o wielkiej karierze. Chcieliby przejść po największych i najsławniejszych wybiegach i są gotowi zrobić wiele po to, by osiągnąć swój cel. Zaskoczyć i oczarować jury wcale nie jest tak łatwo. Z każdą kolejną odsłoną programu jest to coraz trudniejsze, ponieważ Joanna Krupa, Marcin Tyszka, Kasia Sokołowska i Dawid Woliński bardzo wysoko stawiają poprzeczkę dla kandydatów na modeli.

Ostatnia edycja programu wzbudziła bardzo wiele emocji. Ze względu na pandemię zgłoszenia do castingów przyjmowano w formie elektronicznej. Dzięki temu wiele nieśmiałych osób postanowiło przełamać strach i spróbować swoich sił w programie. Jedną z tych, która marzyła o karierze modelki, jest Patrycja Sobolewska.

Śliczna blondynka natychmiast zachwyciła jurorów. Jej niezaprzeczalna, typowo słowiańska uroda, idealna figura i to, że obiektyw ją po prostu kocha, pozwoliły jej dojść aż do ścisłego finału.

Patrycja Sobolewska pokazała nową fryzurę

Patrycja szturmem przeszła przez castingi i wszystkie zadania w programie. Mogliśmy zobaczyć ją w finale, gdzie o zwycięstwo rywalizowała z Weroniką Kaniewską i Mikołajem Śmieszkiem. Walczyła dzielnie do samego końca, a jurorzy podczas finałowych sesji zdjęciowych oceniali ją bardzo wysoko.

Programu nie udało jej się wygrać, ale wiele osób i tak wróży jej wielką karierę w branży. Fani porównują ją do Karoliny Pisarek, która była gwiazdą jednej z poprzednich edycji.

Jeśli Patrycja wygrałaby program Top Model, to zmiecie z powierzchni i Kasię Szklarczyk i Karolinkę Pisarek. Ale nie mówię tego w negatywnym znaczeniu. Tylko przyszło nowe, przyszło świeże, przyszło przebojowe. Patrycja jest nieziemsko piękna – przekonywał Woliński tuż przed finałem „Top Model” w rozmowie z Jastrząb Post.

W programie modele na samym początku muszą poddać się metamorfozie. Styliści zmieniają im fryzury, w których modele występują przez cały program. Po zakończeniu ostatniej edycji Patrycja Sobolewska, która zajęła drugie miejsce, postanowiła odświeżyć swój wizerunek. Modelka zdecydowała się zrobić drobne fale na całej długości włosów pod okiem stylisty fryzur – Łukasza Urbańskiego.

Dzięki odważnej zmianie jej fryzura mocno zyskała na objętości, a sama Patrycja wygląda zupełnie inaczej. Teraz bliżej jej do gwiazdy rocka, niż modelki z reklamy.


Patrycja Sobolewska

Patrycja Sobolewska

Patrycja Sobolewska

Patrycja Sobolewska

Patrycja Sobolewska - gwiazdy w DDTVN

Patrycja Sobolewska - gwiazdy w DDTVN

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×