Patrycja Mikuła szczerze o operacjach plastycznych

Patrycja Mikuła przed udziałem w show była mało znaną w Polsce fotomodelką. W trakcie udziału w show Enjoy the view <3 Natalia została przypięta jej łata kopii Natalii Siwiec. Wydawać by się mogło, że udział w popularnym reality show zaowocuje i rozkręci jej karierę oraz sprawi, że Mikuła będzie bardziej rozpoznawalna w naszym kraju. Szybko się okazało, że bardziej jej to zaszkodziło niż pomogło.

Na pewno dzięki udziałowi w tym programie zrobiło się trochę szumu wokół mnie, ale nie żałuję, że odeszłam. Nie chciałam robić kariery jako niezrównoważona wariatka, a do tego być jeszcze w cieniu Natalii Siwiec, być jej kopią. Nawet czasem żałuję, że w ogóle brałam udział w tym programie, ponieważ to popsuło mój wizerunek w mediach – powiedziała w wywiadzie dla Super Expressu.

Patrycja Mikuła boleśnie odczuła niechęć internautów do jej osoby. Wytykali jej nie tylko fakt, że lansuje się na ściankach ale też, że jej wygląd jest daleki od naturalnego.

Nigdy się nie wstydziłam być nago przed kamerą. Nie mam zahamowań, zawsze podobało mi się moje ciało i akceptowałam siebie – oświadczyła 31-letnia modelka. – Pierwszy raz zoperowałam swój biust, kiedy miałam zaledwie 19 lat. Później poprawiłam go, kiedy miałam 23 lata. A co do reszty… Mam naturalnie pełne usta, odkąd byłam dzieckiem, zawsze miałam duże. We mnie nie ma nic sztucznego, oprócz biustu.

Kariera Patrycji Mikuły rozkręciła się w 2007 roku, kiedy została ona internetową dziewczyną tygodnia amerykańskiej edycji Playboya.W sierpniu tego samego roku została dziewczyną miesiąca. Później jej zdjęcia były dwukrotnie publikowane na łamach czasopisma. Modelce udało się zdobyć popularność na zachodzie, jednak w Polsce wiedzieli o niej tylko nieliczni. Nic dziwnego, że zdecydowała się wziąć udział w reality show przyjaciółki, która od kilku sezonów jest najpopularniejszą celebrytką w naszym kraju. Szkoda tylko, że ich przyjaźń skończyła się wraz z odejściem Mikuły z programu.

To jest jedna wielka masakra. W życiu pewnych jest kilka rzeczy, na przykład podatki i śmierć. Jest jeszcze karma i ona na pewno dopadnie każdego – skomentowała dla Newserii konflikt z przyjaciółką Natalia Siwiec.

Patrycja Mikuła


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×