Szukaj

Patrycja Markowska padła ofiarą zboczeńca! Zrobił coś obrzydliwego

Patrycja Markowska

Patrycja Markowska

Takiej sytuacji nie spodziewamy się w najgorszych snach. Imieniny, piękna wakacyjna pogoda i nagle on – ekshibicjonista. Zboczeniec zrobił "prezent" Patrycji Markowskiej.

Patrycja Markowska świętowała wczoraj swoje imieniny więc na wstępie życzymy jej wszystkiego najlepszego. Niestety to, co spotkało ją z samego rana, może Was negatywnie zaskoczyć. Zresztą sama gwiazda była w szoku.

Ekshibicjonista zaatakował Patrycję Markowską

Gwiazda zdradziła, że gdy rano wyszła na spacer z psem, trafiła na ekshibicjonistę. Mężczyzna, jak gdyby nigdy nic, podszedł do artystki, rozpiął płaszcz, a następnie pokazał to, co pod nim skrywa, czyli nagie ciało. O zdarzeniu Markowska napisała na swoim profilu na Facebooku:

Tyle lat żyję na świecie i dopiero dziś, jak biegłam rano z Iskierką, ekshibicjonista obnażył mi się w parku…

Wróciły do mnie jak boomerang opowieści z podstawówki i liceum o panach w długich płaszczach.

Nie sądziłam, że w tych czasach to się jeszcze zdarza… Może wiedział, że mam dzisiaj imieniny?

Zobacz: Patrycja Markowska przyznała się do gigantycznego kompleksu. Przykre, że w ogóle tak o sobie mówi

Jak widać, to niestety wciąż się zdarza! Istnieją ludzie, którzy czerpią satysfakcję seksualną tylko z publicznego demonstrowania swoich narządów płciowych. Patrycja Markowska miała wątpliwą przyjemność spotkać takiego fetyszystę dziś rano. Szkoda, że nie powiedziała, o którym parku mowa. Okoliczni mieszkańcy z pewnością byliby wtedy bardziej wyczuleni na takie spacerowe niespodzianki.

Patrycja Markowska obróciła wszystko w żart i napisała to, żeby podzielić się zdarzeniem ze znajomymi, a nie żeby się żalić. My radzimy jednak uważać! Tym bardziej, że mimo końca wakacji pogoda sprzyja, by pokazać więcej niż zwykle!

Przypomnijmy, że ostatnio w potrzasku znalazła się również Julia Wróblewska: Julia Wróblewska zaatakowana przez zboczeńca na dworcu PKP! Wszystko nagrała! Sprawą zajęła się policja.


Patrycja Markowska

Patrycja Markowska

Patrycja Markowska – TeleKamery 2019

Patrycja Markowska – TeleKamery 2019

Patrycja Markowska

Patrycja Markowska

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×