Szukaj

Patrycja Markowska odcina się od „The Voice of Poland”. Gwiazda wyznała gorzką prawdę o pracy na planie show

Patrycja Markowska nie ma dobrych wspomnień o pracy przy telewizyjnym show The Voice of Poland. Gwiazda po ponad roku zdradziła, dlaczego nie ma zamiaru już wracać na plan. To już pewne, że nie zobaczymy jej w kolejnych edycjach.
Patrycja Markowska w The Voice of Poland

Patrycja Markowska w The Voice of Poland

Patrycja Markowska należy do jednych z najpopularniejszych polskich piosenkarek. Swój muzyczny talent odziedziczyła zapewne po sławnym ojcu, Grzegorzu Markowskim. Prywatnie związana z aktorem – Jackiem Kopczyńskim, z którym ma syna Filipa. Występowała w kilku telewizyjnych produkcjach, między innymi w talent show The Voice of Poland.

Patrycja Markowska odeszła z The Voice of Poland

1 grudnia 2018 miał miejsce finał The Voice of Poland, w którym to jedną z jurorek była Patrycja Markowska. Ta edycja programu budziła emocje od samego początku, gdyż miała miejsce zamiana trenerów. Ze starego składu pozostał jedynie Michał Szpak, a wśród nowych jurorów znaleźli się Grzegorz Hyży i Piotr Cugowski, a także powracająca do programu po długiej przerwie Patrycja Markowska. Mimo że to uczestnik pochodzący z jej drużyny, Marcin Sójka, wygrał show, to piosenkarka przyznała, że nie ma już dłużej zamiaru ponownie brać udziału w polskiej edycji The Voice.

Patrycja Markowska – The Voice of Poland 9

Patrycja Markowska – The Voice of Poland 9

Dlaczego Patrycja Markowska nie wróci do The Voice of Poland?

Jak zdradziła Patrycja Markowska dla portalu przeambitni.pl, swoją pracę na planie talent-show wspomina źle. Jest pewna tego, że już nigdy nie zasiądzie na fotelu trenera w The Voice of Poland. Powodem takiej, a nie innej decyzji były na przykład spore problemy ze snem, jakie artystka miała w tamtym czasie. Wszystko to było wynikiem stresu, gdyż bardzo przejmowała się występami uczestników. Było też dużo trudnych emocji, nawet często przesadzonych:

Nie wrócę do The Voice. Podczas nagrywania tego programu nie spałam, bardzo się przejmowałam. Było mnóstwo emocji, trochę tych przesadzonych – mówiła.

Patrycja myślała, że będzie to dla niej bardziej zabawa. Nie sądziła, że uczestnicy wezmą udział w programie tak bardzo poważnie. Okazuje się, że wielu z nich myślało, że odejście z programu jest równe z zakończeniem kariery zawodowej.

To powinna być bardziej zabawa. Ludzie myśleli tam, że jak odpadną z programu, to jest koniec ich życia zawodowego – dodała.

Będzie wam brakować Patrycji w kolejnych edycjach?


Patrycja Markowska The Voice

Patrycja Markowska The Voice

Patrycja Markowska The Voice

Patrycja Markowska The Voice

Patrycja Markowska

Patrycja Markowska

Dodaj komentarz

 • Gość pisze:

  A w innej edycji niż polska to weźmie udział? Bez sensu

 • Fanka pisze:

  Uwielbiam Partycję Markowską, teksty jej piosenek są bardzo mądre i muzyka świetna, jest bardzo wartościową osobą, jako juror była super, szkoda że zrezygnowała.

 • Idioci pisze:

  No wy piszący opinie to jesteście goście, znawcy muzyki, talentów i oceny, a w życiu pewnie nieudacznicy krytykujący innych. Prawdziwi pOLACY. Brawo wy.

 • Inka pisze:

  Okrutni jesteście to muszę przyznać jak można tak kogoś oceniać. Chcielibyście też aby Was ktoś tak oceniał ? No brawo….

 • Gość pisze:

  Kto się wróblem urodził kanarkiem nie umrze. Żenada ????????????.

 • Gość pisze:

  Chyba zdała sobie sprawę że jej kariera to zasługa tatusia przez którego została wylansowana i nie chce się dalej błaźnic bo widzi z jakimi wokalnymi talentami ma do czynienia!

 • Anna pisze:

  Dokładnie!! Jeśli chodzi akurat o jej karierę jako wokalistki to uważam że została wylansowana przez tatusia nie chcej ubliżać jako osobie ponieważ może jest ciepła i sympatyczna ale niestety taka prawda jej talent nie powala jest to zasługa nazwiska takie jest moje zdanie

 • Tuza pisze:

  Większość ludzi występujących w tym programie miała lepsze warunki wokalne i zewnętrzne niż Pani Trener.

 • EwA48 pisze:

  No i bardzo dobrze.

 • Viki pisze:

  Jakim trzeba być człowiekiem żeby szykanowac drugiego czlowiekazwłaszcza nie znając go osobiscie,potem przez ludzi z takim podejściem do życia dzieją się tragedie na świecie nie do opanowania jak koronawirus który był już uwzględniany kilkanaście lat wcześniej w przepowiedniach.Ludzie opamietajcie się bo doprowadzicie do końca swiata!

 • Luj pisze:

  Źałosne babskoro bez talentu

 • Też Anna pisze:

  Dlaczego tak niegrzecznie piszesz o „Gościu” ? Nic o nich nie wiesz a obrażasz. W dodatku „Goście” mają rację, za darmo nie pracowała, ale za ogromne pieniądze. Pecunia non olet – jeśli rozumiesz tę sentencję Anno…

 • Anna pisze:

  Pracowala , to wziela.
  Jak mozna byc tak paskudnym czlowiekiem? Mama wrazenie , ze nic Ci w zyciu nie wychodzi ´´Gosciu„,

 • Gość pisze:

  Ale kaskę wzięła bez wzruszenia.

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×