Patrycja Markowska odcina się od „The Voice of Poland”. Gwiazda wyznała gorzką prawdę o pracy na planie show

Patrycja Markowska w The Voice of Poland

Patrycja Markowska w The Voice of Poland

Patrycja Markowska nie ma dobrych wspomnień o pracy przy telewizyjnym show The Voice of Poland. Gwiazda po ponad roku zdradziła, dlaczego nie ma zamiaru już wracać na plan. To już pewne, że nie zobaczymy jej w kolejnych edycjach.

Patrycja Markowska należy do jednych z najpopularniejszych polskich piosenkarek. Swój muzyczny talent odziedziczyła zapewne po sławnym ojcu, Grzegorzu Markowskim. Prywatnie związana z aktorem – Jackiem Kopczyńskim, z którym ma syna Filipa. Występowała w kilku telewizyjnych produkcjach, między innymi w talent show The Voice of Poland.

Patrycja Markowska odeszła z The Voice of Poland

1 grudnia 2018 miał miejsce finał The Voice of Poland, w którym to jedną z jurorek była Patrycja Markowska. Ta edycja programu budziła emocje od samego początku, gdyż miała miejsce zamiana trenerów. Ze starego składu pozostał jedynie Michał Szpak, a wśród nowych jurorów znaleźli się Grzegorz Hyży i Piotr Cugowski, a także powracająca do programu po długiej przerwie Patrycja Markowska. Mimo że to uczestnik pochodzący z jej drużyny, Marcin Sójka, wygrał show, to piosenkarka przyznała, że nie ma już dłużej zamiaru ponownie brać udziału w polskiej edycji The Voice.

Patrycja Markowska – The Voice of Poland 9

Patrycja Markowska – The Voice of Poland 9

Dlaczego Patrycja Markowska nie wróci do The Voice of Poland?

Jak zdradziła Patrycja Markowska dla portalu przeambitni.pl, swoją pracę na planie talent-show wspomina źle. Jest pewna tego, że już nigdy nie zasiądzie na fotelu trenera w The Voice of Poland. Powodem takiej, a nie innej decyzji były na przykład spore problemy ze snem, jakie artystka miała w tamtym czasie. Wszystko to było wynikiem stresu, gdyż bardzo przejmowała się występami uczestników. Było też dużo trudnych emocji, nawet często przesadzonych:

Nie wrócę do The Voice. Podczas nagrywania tego programu nie spałam, bardzo się przejmowałam. Było mnóstwo emocji, trochę tych przesadzonych – mówiła.

Patrycja myślała, że będzie to dla niej bardziej zabawa. Nie sądziła, że uczestnicy wezmą udział w programie tak bardzo poważnie. Okazuje się, że wielu z nich myślało, że odejście z programu jest równe z zakończeniem kariery zawodowej.

To powinna być bardziej zabawa. Ludzie myśleli tam, że jak odpadną z programu, to jest koniec ich życia zawodowego – dodała.

Będzie wam brakować Patrycji w kolejnych edycjach?


Patrycja Markowska The Voice

Patrycja Markowska The Voice

Patrycja Markowska The Voice

Patrycja Markowska The Voice

Patrycja Markowska

Patrycja Markowska

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×