Patrycja Markowska pokazała syna. Filip jest już nastolatkiem, który łudząco przypomina swojego tatę

Patrycja Markowska pokazała syna

Patrycja Markowska pokazała syna

Patrycja Markowska jest nie tylko gwiazdą estrady, ale przede wszystkim spełnioną kobietą i mamą 13-letniego Filipa. Gwiazda z okazji Dnia Dziecka pochwaliła się zdjęciami swojej pociechy. Zobaczcie, jak wygląda nastolatek. 

Patrycja Markowska jest jedną z najbardziej znanych wokalistek w kraju. Artystka od lat jest obecna na muzycznej scenie i ma już ugruntowaną pozycję branży. Wspaniale ułożyło się także jej życie prywatne. Córka Grzegorza Markowskiego jest związana z aktorem, Jackiem Kopczyńskim. Zakochani wiele razy przechodzili kryzysy i zgodnie przyznają, że ich relacja bywa bardzo burzliwa. Stanowią jednak jedną z tych par, która walczy z przeciwnościami losu. Gdy ich relacja zaczęła się psuć, postanowili pójść na terapię.

Poszliśmy na terapię. Nauczyła mnie, że gdy coś idzie nie tak, nie muszę się za to biczować. Nawet jeśli popełnię błąd, mój świat się nie zawali – wyznała wokalistka w jednym z wywiadów.

Zakochani przezwyciężyli trudne chwile i nadal są razem. Ich związek scementował także wspólny syn, który przyszedł na świat w 2008 roku.

Patrycja Markowska pokazała syna. Filip to już nastolatek

Patrycja Markowska dosyć prężnie prowadzi swój profil na Instagramie. Stara się tam jednak publikować treści dotyczące swojej pracy. Unika osobistych kadrów, ale zdarzają się dni, kiedy robi wyjątek dla swoich fanów. Dzisiaj przy okazji Dnia Dziecka wiele gwiazd dzieli się zdjęciami z rodzinnych albumów. Jedni publikują archiwalne kadry i pokazują, jak wyglądali wiele lat temu, inny natomiast pokazuję zdjęcia swoich własnych pociech i składają im piękne życzenia.

Do tej drugiej grupy należy Patrycja Markowska, która opublikowała kadr, na którym możemy zobaczyć zdjęcie jej synka sprzed kilku lat. Filip ubrany w pluszowy kostium pozuje na nim ze swoim ukochanym pupilem.

Bycie mamą wymiata -napisała pod zdjęciem.

https://www.instagram.com/p/CPkzZD_n3qN/?utm_source=ig_web_copy_link

Chłopak na początku stycznia świętował swoje 13. urodziny. Już wcześniej jego mama opublikowała w sieci zdjęcia, na których możemy zobaczyć, jak wygląda obecnie. Trzeba przyznać, że mocno wyrósł i bardzo się zmienił.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Patrycja Markowska (@patrycja_markowska_official)

Fani pod zdjęciami Filipa jednoznacznie orzekli, że chłopiec bardzo przypomina swojego tatę. A według Was do kogo jest podobny?


Patrycja Markowska pokazała syna

Patrycja Markowska pokazała syna

Patrycja Markowska pokazała syna

Patrycja Markowska pokazała syna

Patrycja Markowska pokazała syna

Patrycja Markowska pokazała syna

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×