Szukaj

Szykuje się awantura! Tabloid opublikował nagie zdjęcia Patrycji Markowskiej! Beztrosko opalała piersi na plaży

Patrycja Markowska topless na plaży

Patrycja Markowska opala się topless na plaży

Przed Patrycją Markowską zawodowe wyzwania – gwiazda już niedługo powróci na fotel jurorki w The Voice of Poland, gdzie u boku Michała SzpakaGrzegorza HyżegoPiotra Cugowskiego będzie oceniać, trenować i prowadzić do kariery młode talenty. Nic więc dziwnego, że przed tym pracochłonnym okresem postanowiła nieco odpocząć i zrelaksować się na plaży. Nie będzie jednak zadowolona z konsekwencji takiego relaksu.

Fakcie ukazały się zdjęcia wokalistki, na których widać, że Markowska straciła czujność i będąc pewną własnej anonimowości, pozwoliła sobie na opalanie się topless. Zrzuciła górę od stanika i za kolorowym parawanem wystawiła ciało ku słońcu – niestety, parawany mają to do siebie, że nie osłaniają ze wszystkich stron:

Patrycja posmarowała nagie piersi kremem do opalania i siedziała na kocu, sącząc beztrosko chłodne napoje. Od czasu do czasu rzucała okiem na dzieci bawiące się w pobliżu Trzeba przyznać, że pokaz był niezwykle seksowny, ale stanowczo za krótki. Po 20 minutach biustonosz wrócił na swoje miejsce, a plażowe popisy piosenkarki dobiegły końca. Jeszcze tylko godzinka na słońcu i trzeba wracać do rzeczywistości…  – relacjonuje tabloid

Gwiazda raczej nie będzie zachwycona publikacją, która jest sporą inwazją na jej prywatność i przestrzeń osobistą. Jak myślicie, swój wielki powrót do telewizyjnego show rozpocznie od procesu sądowego przeciwko Faktowi?

Szczera do bólu Patrycja Markowska wystrzeliła bombę! Zaskakującą wypowiedzią wywołała lawinę plotek o swoim małżeństwie!

Patrycja Markowska na rajskiej plaży szaleje w bikini w towarzystwie przystojnego gwiazdora! To nie jest jej mąż!

Gwiazdy na pokazie nowej kolekcji Roberta Kupisza: Natalia Siwiec, Karolina Szostak, Grażyna Torbicka, Patrycja Markowska


Patrycja Markowska topless na plaży

Patrycja Markowska topless na plaży

Trenerzy The Voice of Poland 9 – Piotr Cugowski, Patrycja Markowska, Grzegorz Hyży i Michał Szpak

Trenerzy The Voice of Poland 9 – Piotr Cugowski, Patrycja Markowska, Grzegorz Hyży i Michał Szpak

Patrycja Markowska - pokaz Roberta Kupisza

Patrycja Markowska - pokaz Roberta Kupisza

Dodaj komentarz

Komentarze są wyłączone

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×