Szykuje się awantura! Tabloid opublikował nagie zdjęcia Patrycji Markowskiej! Beztrosko opalała piersi na plaży

Patrycja Markowska opala się topless na plaży

Przed Patrycją Markowską zawodowe wyzwania – gwiazda już niedługo powróci na fotel jurorki w The Voice of Poland, gdzie u boku Michała SzpakaGrzegorza HyżegoPiotra Cugowskiego będzie oceniać, trenować i prowadzić do kariery młode talenty. Nic więc dziwnego, że przed tym pracochłonnym okresem postanowiła nieco odpocząć i zrelaksować się na plaży. Nie będzie jednak zadowolona z konsekwencji takiego relaksu.

Fakcie ukazały się zdjęcia wokalistki, na których widać, że Markowska straciła czujność i będąc pewną własnej anonimowości, pozwoliła sobie na opalanie się topless. Zrzuciła górę od stanika i za kolorowym parawanem wystawiła ciało ku słońcu – niestety, parawany mają to do siebie, że nie osłaniają ze wszystkich stron:

Patrycja posmarowała nagie piersi kremem do opalania i siedziała na kocu, sącząc beztrosko chłodne napoje. Od czasu do czasu rzucała okiem na dzieci bawiące się w pobliżu Trzeba przyznać, że pokaz był niezwykle seksowny, ale stanowczo za krótki. Po 20 minutach biustonosz wrócił na swoje miejsce, a plażowe popisy piosenkarki dobiegły końca. Jeszcze tylko godzinka na słońcu i trzeba wracać do rzeczywistości…  – relacjonuje tabloid

Gwiazda raczej nie będzie zachwycona publikacją, która jest sporą inwazją na jej prywatność i przestrzeń osobistą. Jak myślicie, swój wielki powrót do telewizyjnego show rozpocznie od procesu sądowego przeciwko Faktowi?

Szczera do bólu Patrycja Markowska wystrzeliła bombę! Zaskakującą wypowiedzią wywołała lawinę plotek o swoim małżeństwie!

Patrycja Markowska na rajskiej plaży szaleje w bikini w towarzystwie przystojnego gwiazdora! To nie jest jej mąż!

Gwiazdy na pokazie nowej kolekcji Roberta Kupisza: Natalia Siwiec, Karolina Szostak, Grażyna Torbicka, Patrycja Markowska


Trenerzy The Voice of Poland 9 – Piotr Cugowski, Patrycja Markowska, Grzegorz Hyży i Michał Szpak

Trenerzy The Voice of Poland 9 – Piotr Cugowski, Patrycja Markowska, Grzegorz Hyży i Michał Szpak

Patrycja Markowska - pokaz Roberta Kupisza

Patrycja Markowska - pokaz Roberta Kupisza

Patrycja Markowska nie ma czasu dla syna

Patrycja Markowska nie ma czasu dla syna

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×