Patrycja Markowska rozpoczęła walkę z koronawirusem. Gwiazda tęskni za rodzicami

Patrycja Markowska, rodzice

Patrycja Markowska, rodzice

Patrycja Markowska odwiedziła ostatnio wirtualnie program Dzień Dobry TVN, w którym opowiedziała o nowym utworze Niepoprawna. Przy okazji gwiazda zdradziła, czego najbardziej jej brakuje podczas izolacji związanej z koronawirusem. 

Patrycja Markowska nagrała nową piosenkę. Postanowiła przekazać fanom trochę optymizmu. Przy okazji premiery utworu artystka zainicjowała także zbiórkę pieniędzy na walkę z koronawirusem. Na profilu na stronie sklep.musicart.pl dostępny jest jej singiel Niepoprawna w formie MP3, który można pobrać wpłacając dowolną kwotę, od 1 zł w górę. Zebrana kwota zostanie przekazana na Fundację Jurka Owsiaka celem zakupu respiratorów do polskich szpitali. Zbiórka potrwa do 21 kwietnia.

Inspiracją do napisania piosenki „Niepoprawna” była podróż do Ameryki Południowej w programie Ameryka Express. Wróciłam naładowana energią i wspólnie z Maćkiem Wasio zabraliśmy się do pracy. Chcieliśmy zrobić energetyczny numer, który nawet odarty z wszelkich sztuczek produkcyjnych, będzie się bronił przy akompaniamencie samej gitary i wokalu. Coś, jak klasyczny dobrze skrojony garnitur, który zawsze będzie modny. – wyznała Patrycja.

Patrycja Markowska z mamą i Grzegorz Markowski

Patrycja Markowska z rodzicami na wakacjach

W teledysku artystka wykorzystała archiwalne zdjęcia swoje i swoich rodziców. Wśród nich wiele nigdy wcześniej niepublikowanych fotek z ojcem – Grzegorzem Markowskim. Patrycja zdradziła także, że przez izolację związaną z koronawirusem bardzo tęskni za rodzicami.

W Dzień Dobry TVN opowiadała, że zwykle odwiedzała ich raz w tygodniu. Zawsze naprowadzali ją na właściwe tory, gdy działo się coś nie tak. Ale teraz wie, że dla ich zdrowia nie powinni się widywać. Kontakt on-line też jest utrudniony, gdyż Grzegorz Markowski nie posiada ani telefonu komórkowego, ani komputera.

Jak Patrycja Markowska spędzi Wielkanoc?

W czasie pandemii koronawirusa wokalistka angażuje się więc w muzyczno-charytatywne inicjatywy. Niedawno wystąpiła w Koncercie dla bohaterów. Jako urodzona optymistka, wolny czas wykorzystuje do tego, by się czegoś nauczyć.

Nigdy nie gotowałam, teraz się uczę gotować, czytam dużo.

O nadchodzącej Wielkanocy też myśli pozytywnie. Wierzy, że święta mogą być doskonałym momentem do pobycia ze swoimi myślami i swego rodzaju odrodzenia.

Może się po raz pierwszy naprawdę nad tymi świętami zastanowimy – bez żarcia, imprezy – powiedziała Patrycja.

Zgadzacie się z artystką?

Posłuchajcie jej nowego singla i obejrzycie archiwalne zdjęcia klanu Markowskich, ale nie tylko. Wśród fotek możecie też wypatrzeć Zbigniewa Wodeckiego.


Patrycja Markowska i Grzegorz Markowski

Patrycja Markowska i Grzegorz Markowski

Zrzut ekranu 2020-04-5 o 23.08.38
Patrycja Markowska i Grzegorz Markowski

Patrycja Markowska i Grzegorz Markowski

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×