Popularna polska wokalistka pierwszy raz opowiedziała o swoim uzależnieniu od alkoholu!

Patrycja Markowska przeszła terapię z partnerem, opowiedziała o słabości do alkoholu

Popularna polska wokalistka Patrycja Markowska bardzo rzadko bywa na czerwonym dywanie i właściwie nigdy nie zwierza się ze swojego życia na okładkach kolorowych gazet. W związku z tym, że w czerwcu ukazała się jej nowa płyta piosenkarki postanowiła otworzyć się na media i w swoim najnowszym wywiadzie zdobyła się na niezwykle szczere wyznania. W wywiadzie Markowska opowiedziała między innymi o trudnych momentach w swoim związku i uzależnieniu od alkoholu.

 

 

Gwiazda jest ze swoim partnerem już ponad 10 lat. Jak sama przyznała, w tym czasie było wiele trudnych momentów, dlatego zdecydowali się pójść na terapię dla par.

Decyzja o tym, żeby pójść na terapię, nie była łatwa, ale cieszę się, że ją podjęłam. (…) Wydaje mi się, że najważniejsze to znaleźć odpowiedniego terapeutę. Jesteśmy razem ponad dziesięć lat i bardzo się wspieramy z Jackiem, trzymamy za siebie kciuki, ale mamy też swoje demony. Zdecydowaliśmy się więc pójść na terapię. Szybko okazało się, że mam wiele problemów ze sobą, które wpływają na naszą relację. W terapii niesamowite jest to, że za każdym razem, gdy na nią szłam i myślałam, że będę głaskana po głowie, było wręcz odwrotnie. Z drugiej strony okazało się, że sporo rzeczy, o które obwiniałam siebie, totalnie nie wynikają z mojej winy. Naprawdę sporo się o sobie dowiedziałam. W ostatnim czasie musiałam podjąć kilka trudnych i odważnych decyzji. Dzięki terapii wiem, że powinnam słuchać siebie i swojej intuicji – powiedziała Markowska popularnemu serwisowi internetowemu

Co jeszcze dała jej terapia? Markowska przyznaje, że wizyty u terapeuty naprawdę wiele jej dały.

Terapia też nauczyła mnie tego, że gdy coś pójdzie nie tak w moim życiu, nie muszę się za to biczować. Nawet jeśli popełnię błąd, mój świat się nie zawali. Kiedyś myślałam, że muszę być idealną mamą, partnerką i wokalistką. Nie dawałam sobie prawa do słabości, gorszych chwil i do popełniania błędów. Teraz się to zmieniło. Zresztą, tego też uczą mnie ludzie wokół mnie.

W jednym z wywiadów aktora wyznała, że w pewnym okresie spożywała za dużo alkoholu. Co dzisiaj sądzi na ten temat?

Zostałam wtedy zapytana o to, na jaki nałóg muszę uważać, więc powiedziałam, że na picie alkoholu. Po koncertach przychodzi taki moment, że zastanawiasz się, jak zgasić w sobie diabła, który się obudził i jak poradzić sobie z adrenaliną. Rozwiązań jest wiele – można się napić, można wziąć zimny prysznic, można też pomedytować. Kiedyś rzeczywiście sięgałam po alkohol, dziś staram się po prostu wyciszyć.

Zaskakujące wyznania, ale bardzo szczere!

Zobacz: Patrycja Markowska zrezygnuje z kariery?! Czy spełni życzenie najważniejszej osoby w jej życiu?

Zobacz: Magda Mołek odważnie zapytała Natalię Siwiec o seks za pieniądze. Zripostowała z grubej rury!

Zobacz: Gwiazdy na pokazie nowej kolekcji Roberta Kupisza: Natalia Siwiec, Karolina Szostak, Grażyna Torbicka, Patrycja Markowska


Patrycja Markowska i Jacek Kopczyński - prezentacja samochodów marki Audi 2017

Patrycja Markowska i Jacek Kopczyński - prezentacja samochodów marki Audi 2017

Patrycja Markowska - Sylwester z Dwójką / materiały prasowe

Patrycja Markowska - Sylwester z Dwójką / materiały prasowe

Patrycja Markowska - premiera spektaklu Szach-mat w teatrze Capitol

Patrycja Markowska - premiera spektaklu Szach-mat w teatrze Capitol

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×