Szukaj

Patrycja Markowska zmieniła fryzurę. Teraz wygląda jak anioł

Patrycja Markowska

Patrycja Markowska

Patrycja Markowska ma nową fryzurę. Gwiazda przefarbowała włosy na biały kolor. W takiej wersji wygląda jak anielsko.

W przyszłym roku Patrycja Markowska będzie obchodziła 20-lecie pracy artystycznej. Kto by pomyślał, prawda? Zwłaszcza jak się spojrzy na jej głośne zdjęcie w wannie sprzed miesiąca, w którym leży w kąpieli bez deka makijażu i wygląda jak dwudziestopięciolatka.

„W piątki leżę w wannie”…  zwłaszcza przez ostatnie półtora miesiąca – artystka dowcipnie podpisała fotografię cytując Taco Hemingwaya.

Utalentowana piosenkarka, to córka wokalisty legendarnego Perfectu – Grzegorza Markowskiego. Jej partnerem jest aktor – Jacek Kopczyński, z którym ma syna Filipa. W ubiegłym roku Patrycja skończyła 40 lat. Jeśli prawdą jest, że nie tyle mamy lat na ile wyglądamy, ale tyle na ile się czujemy, to Markowska musi się czuć bardzo młodo i bardzo pięknie. Choć nie zawsze tak było.

Wychowywałam się w Józefowie z daleka od dużego miasta, rodzice nigdy nie rozczulali się nade mną. Mama nie chodziła ze mną do sklepów, ani do fryzjera. Tata obcinał mnie na garnek. Miałam zachrypnięty głos, okulary. Kiedy poszłam do liceum w Aninie, dalej czułam się troszkę takim małym „trollem z Józefowa” – przyznała w „Zwierciadle”.

Patrycja Markowska ma nową fryzurę. Wygląda jak anioł

Miała także problemy z zaakceptowaniem własnego ciała. Tak, ona, która dzisiaj uważana jest za jedną z najlepiej wyglądających wokalistek w kraju.

Z wiekiem zaczęłam czuć się w swoim ciele coraz lepiej, bo coraz lepiej poznawałam siebie. Dziś już wiem, że nie muszę być „każdą kobietą”. Podziwiam Angelinę Jolie, ale nigdy nie będę Angeliną Jolie. I fajnie, że jestem Patrycją Markowską. Na pewno też w mojej samoakceptacji pomaga mi to, jak na mnie patrzy mój partner Jacek – przyznała.

Czy to w związku z tym doskonałym samopoczuciem postanowiła rozjaśnić włosy, jak jeszcze nigdy dotąd? Tego nie zdradziła. Nawet nie zająknęła się o wyjściu do fryzjera.

Pozdrawiamy Was z Iskierką, życzymy pięknego weekendu! – napisała pod najnowszym zdjęciem.

Jedno jest pewne, w tym anielskim blondzie jest jej bardzo do twarzy.


Patrycja Markowska

Patrycja Markowska

Patrycja Markowska

Patrycja Markowska

Patrycja Markowska

Patrycja Markowska

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×