Patrycja Markowska i Jacek Kopczyński rozstali się. Informację potwierdziła nowa partnerka aktora. Mamy jej zdjęcia

Jacek Kopczyński i Patrycja Markowska rozstali się

Jacek Kopczyński i Patrycja Markowska rozstali się

Patrycja Markowska i Jacek Kopczyński rozstali się. Informację za wokalistkę i jej byłego potwierdziła nowa ukochana gwiazdora M jak Miłość. Z kim się spotyka?

Patrycja Markowska jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych i lubianych wokalistek w naszym kraju. Od lat jest obecna na muzycznej scenie i ma już ugruntowaną pozycję w branży. Córka Grzegorza Markowskiego, legendarnego lidera Perfectu, ciężko zapracowała na swoje nazwisko. Nie stroni też od duetów ze znanym tatą. Już kilka razy ku uciesze fanów pojawili się razem na scenie.

Przez wiele lat wiodła też udane życie prywatne u boku gwiazdy serialu M jak Miłość. Z Jackiem Kopczyńskim przechodzili wiele kryzysów, ale przez długi czas udawało im się wychodzić z nich obronną ręką. Starali się walczyć o związek, a nawet poszli na terapię.

Poszliśmy na terapię. Nauczyła mnie, że gdy coś idzie nie tak, nie muszę się za to biczować. Nawet jeśli popełnię błąd, mój świat się nie zawali – wyznała wokalistka w jednym z wywiadów.

Okazuje się jednak, że ich starania nie przyniosły oczekiwanych rezultatów, a związek jest już przeszłością.

Nowa ukochana byłego partnera Patrycji Markowskiej potwierdza ich związek

Patrycja i Jacek doczekali się syna. W 2008 roku na świat przyszedł ich syn Filip. Nawet dziecko nie zdołało jednak trwale scementować ich związku. Już jakiś czas temu pojawiały się doniesienia o tym, że wokalistka i aktor rozstali się. Jednak sami zainteresowani jak do tej pory oficjalnie nie potwierdzali tych informacji. Wszelkie wątpliwości postanowiła jednak rozwiać nowa partnerka Kopczyńskiego, która nie ukrywa, że są razem.

Jakiś czas temu tygodnik Na Żywo informował, że Jacek spotyka się z początkującą autorką erotyków, czyli Klaudią Kardas. Mieli razem spędzić sylwestra w Bukowinie Tatrzańskiej. Po tych doniesieniach portal Plejada postanowił skontaktować się z nową ukochaną Jacka, która potwierdziła związek.

Skoro gazety piszą, to raczej już tego nie ukryjemy. Tak, jesteśmy razem – przekazała Klaudia.

Wygląda na to, że kolejny kryzys jednak pokonał związek Patrycji i Jacka na dobre. W naszej galerii możecie zobaczyć zdjęcie Jacka z nową partnerką. Pojawił się z nią na jednej z teatralnych premier.


Jacek Kopczyński z Klaudią

Jacek Kopczyński z Klaudią

Jacek Kopczyński z Klaudią

Jacek Kopczyński z Klaudią

Jacek Kopczyński z Klaudią

Jacek Kopczyński z Klaudią

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×