Szukaj

Patrycja Markowska z partnerem całują się w Paryżu! Najnowszym romantycznym filmem nadrobili wszystkie zaległości! [WIDEO]

Patrycja Markowska i Jacek Kopczyński spędzają majówkę w Paryżu. Para pokazała namiętne wideo ze stolicy miłości. Nagranie zachwyciło internautów.
Patrycja Markowska, Jacek Kopczyński, związek

Patrycja Markowska, Jacek Kopczyński, związek

Patrycja Markowska od lat zalicza się do grona największych gwiazd na polskiej scenie muzycznej. Gwiazda nieustannie odnosi sukcesy, a jej płyty sprzedają się jak ciepłe bułeczki. Dotychczas artystka wydała osiem albumów, z których dwa pokryły się platyną. W życiu zawodowym gwiazdę wspiera jej wieloletni partner – aktor Jacek Kopczyński, z którym ma 11-letniego syna Filipa.

O relacji pary wiemy niewiele. Media kilkukrotnie spekulowały na temat kryzysów w związku gwiazd, jednak  plotki te ostatecznie okazywały się mocno naciągnięte. Sama Patrycja w jednym z wywiadów otwarcie przyznała, że jej relacja z Jackiem nie należy do najłatwiejszych:

Mimo że mój związek z Jackiem nie należy do najłatwiejszych, bo oboje jesteśmy wrażliwcami z dość wybuchowymi charakterami, to jednak bardzo wiele nas łączy. Nasz dom to nasza oaza. Miejsce, w którym lądujemy po powrocie z tras, po ciężkich spektaklach i koncertach. Gdzie czujemy się bezpieczni – powiedziała w rozmowie z NewSerią.

Pomimo kilku „wybuchowych sytuacji”, Markowska i Kopczyński idą ramię w ramię, i co jakiś czas wpuszczają internautów do swojego życia prywatnego publikując wspólne zdjęcia z intymnych sytuacji. Dzisiaj para pokazała, jak spędza majówkę w mieście zakochanych. Swoim nagraniem nadrobili zaległości za wszystkie czasy.

Patrycja Markowska i Jacek Kopczyński całują się w Paryżu

Markowska i Kopczyński nagrali krótkie wideo z tle panoramy Paryża, na którym dają sobie symbolicznego buziaka. Nagranie błyskawicznie ożywiło wirtualnych obserwatorów pary:

  • Uwielbiam Was. Jesteście cudowni
  • Pan mecenas się rozhulał
  • Buziaki słodziaki
  • Zwariowana wariatka pozytywnie

Przy okazji wydało się, jak Jacek Kopczyński mówi na swoją ukochaną. Romantyczne pozdrowienia ze stolicy Francji opatrzył hasztagiem Pati. Prawda, że słodko? 🙂

Zobacz: Julia Wieniawa i Baron całują się w nocnej knajpie! Ten widok rozpali wszystkich fanów ich ognistego romansu!

Zobacz: Andrzej Duda z żoną Agatą oszołomieni zapachem wędzonki całują się namiętnie w masarni! Co za widok!

Zobacz: Jennifer Lopez i Alex Rodriguez całują się namiętnie na środku ulicy! Paparazzi uwiecznili namiętne show gorącej pary!


Jacek Kopczyński i Patrycja Markowska w Paryżu

Jacek Kopczyński i Patrycja Markowska w Paryżu

Patrycja Markowska w Paryżu na majówce 2019

Patrycja Markowska w Paryżu na majówce 2019

Patrycja Markowska na majówce w Paryżu

Patrycja Markowska na majówce w Paryżu

×