Patrycja Markowska z partnerem całują się w Paryżu! Najnowszym romantycznym filmem nadrobili wszystkie zaległości! [WIDEO]

Patrycja Markowska i Jacek Kopczyński spędzają majówkę w Paryżu. Para pokazała namiętne wideo ze stolicy miłości. Nagranie zachwyciło internautów.

Patrycja Markowska od lat zalicza się do grona największych gwiazd na polskiej scenie muzycznej. Gwiazda nieustannie odnosi sukcesy, a jej płyty sprzedają się jak ciepłe bułeczki. Dotychczas artystka wydała osiem albumów, z których dwa pokryły się platyną. W życiu zawodowym gwiazdę wspiera jej wieloletni partner – aktor Jacek Kopczyński, z którym ma 11-letniego syna Filipa.

O relacji pary wiemy niewiele. Media kilkukrotnie spekulowały na temat kryzysów w związku gwiazd, jednak  plotki te ostatecznie okazywały się mocno naciągnięte. Sama Patrycja w jednym z wywiadów otwarcie przyznała, że jej relacja z Jackiem nie należy do najłatwiejszych:

Mimo że mój związek z Jackiem nie należy do najłatwiejszych, bo oboje jesteśmy wrażliwcami z dość wybuchowymi charakterami, to jednak bardzo wiele nas łączy. Nasz dom to nasza oaza. Miejsce, w którym lądujemy po powrocie z tras, po ciężkich spektaklach i koncertach. Gdzie czujemy się bezpieczni – powiedziała w rozmowie z NewSerią.

Pomimo kilku „wybuchowych sytuacji”, Markowska i Kopczyński idą ramię w ramię, i co jakiś czas wpuszczają internautów do swojego życia prywatnego publikując wspólne zdjęcia z intymnych sytuacji. Dzisiaj para pokazała, jak spędza majówkę w mieście zakochanych. Swoim nagraniem nadrobili zaległości za wszystkie czasy.

Patrycja Markowska i Jacek Kopczyński całują się w Paryżu

Markowska i Kopczyński nagrali krótkie wideo z tle panoramy Paryża, na którym dają sobie symbolicznego buziaka. Nagranie błyskawicznie ożywiło wirtualnych obserwatorów pary:

  • Uwielbiam Was. Jesteście cudowni
  • Pan mecenas się rozhulał
  • Buziaki słodziaki
  • Zwariowana wariatka pozytywnie

Przy okazji wydało się, jak Jacek Kopczyński mówi na swoją ukochaną. Romantyczne pozdrowienia ze stolicy Francji opatrzył hasztagiem Pati. Prawda, że słodko? 🙂

Zobacz: Julia Wieniawa i Baron całują się w nocnej knajpie! Ten widok rozpali wszystkich fanów ich ognistego romansu!

Zobacz: Andrzej Duda z żoną Agatą oszołomieni zapachem wędzonki całują się namiętnie w masarni! Co za widok!

Zobacz: Jennifer Lopez i Alex Rodriguez całują się namiętnie na środku ulicy! Paparazzi uwiecznili namiętne show gorącej pary!


Jacek Kopczyński i Patrycja Markowska w Paryżu

Jacek Kopczyński i Patrycja Markowska w Paryżu

Patrycja Markowska na majówce w Paryżu

Patrycja Markowska na majówce w Paryżu

Majówka Patrycji Markowskiej we Francji

Majówka Patrycji Markowskiej we Francji

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×