Konrad Gaca skrywał przed żoną sekret, który odkryła dopiero po jego śmierci. Bolesny wywiad z Patrycją Gacą

Patrycja Gaca wywiad w Dzień Dobry TVN

Patrycja Gaca wywiad w Dzień Dobry TVN

Patrycja Gaca wspomina nieżyjącego Konrada Gacę

16 sierpnia media obiegła tragiczna wiadomość – na skutek pęknięcia tętniaka zmarł jeden z najpopularniejszych dietetyków i trenerów w Polsce, Konrad Gaca. Śmierć 42-latka była ogromnym ciosem dla rodziny i przyjaciół. Dopiero kilka miesięcy po tej tragedii jego żona Patrycja zgodziła się na krótki wywiad, którego udzieliła dla Dzień Dobry TVN.   

Rozmowę wyemitowano na antenie śniadaniówki 1 listopada, w dzień niezwykle symboliczny dla żony Gacy, która nadal nie pogodziła się ze śmiercią swojego ukochanego partnera:

Moje serce i mózg pracują w niezgodzie. Serce czuje, że Konrad jest cały czas przy nas, a mózg chyba jeszcze nie przetworzył tego, co się wydarzyło – powiedziała Patrycja Gaca.

Patrycja wspomniała również, jak poznała Konrada, który był od niej sporo starszy. Wówczas zabrała Gacę na studniówkę, co było dla niektórych wielkim szokiem:

Miałam 16 lat, przyszłam na trening do Konrada. Dla mnie osoba znana, wtedy jeszcze na poziomie Lublina i regionu, to był przecież największy biceps w Polsce, zatem zwrócił na mnie uwagę. On od pierwszego wejrzenia się wokół mnie kręcił, by zagadać. Każdemu życzę takiego związku i takiej miłości. Nie rozdzieli nas śmierć.

Kobieta samotnie wychowuje niepełnosprawną córkę, która była oczkiem w głowie Konrada. Żona zmarłego trenera w poruszającej rozmowie wyjawiła sekret, który Konrad ukrywał przed nią aż do śmierci – chodziło o nie najlepszą diagnozę lekarzy:

Cała ciąża przebiegła prawidłowo. Problem pojawił się przy porodzie, przy cesarskim cięciu. Wówczas widać było, że jest ten charakterystyczny zezik, nie chciała jeść. Po jego śmierci dowiedziałam się, że Konrad dostawał od lekarzy diagnozę za diagnozą różnych genetycznych syndromów. Nie mówił mi tego – powiedziała Patrycja.

To była niezwykle trudna rozmowa, Partycja z trudem hamowała łzy wzruszenia.

Nie żyje Konrad Gaca. Zmarł wybitny trener polskich gwiazd. Jego wspólnik zdradził prawdopodobną przyczynę śmierci

Konrad Gaca osierocił małą córkę. Jego ukochana Emilka jest ciężko chora

Rodzina i tłum przyjaciół pożegnali Konrada Gacę. Słowa jego córki chwytają za serce


Konrad i Patrycja Gaca

Konrad i Patrycja Gaca

Konrad Gaca z córką

Konrad Gaca z córką

Konrad Gaca z córką

Konrad Gaca z córką

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×