Gwiazda „Suits” nie rozmawia z Meghan. Powód wydaje się dziwny. Zwłaszcza że wymieniali SMS-y, gdy była księżną

Patrick J. Adams o relacji z Meghan Markle

Patrick J. Adams o relacji z Meghan Markle

Patrick J. Adams zdradził, że nie utrzymuje z Meghan Markle kontaktu, od kiedy opuściła rodzinę królewską. Co ciekawe, przed Megxitem byli w stałym kontakcie. Co wydarzyło się w tym czasie?

Meghan Markle, zanim wyszła za księcia Harry’ego robiła karierę aktorską. Występowała w takich serialach jak: „90210”, „Bez śladu” czy też „CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku”. W 2011 roku otrzymała jedną z głównych ról w serialu „W garniturach”. I to ta rola przyniosła jej największą rozpoznawalność, W listopadzie 2017 twórcy serialu poinformowali o jej odejściu, nie zdecydowała się na przedłużenie kontraktu.

Na planie nawiązała jednak kilka przyjaźni. Była także bardzo szanowana za swój profesjonalizm.

Dlaczego gwiazda „W garniturach” nie rozmawia z Meghan Markle?

W listopadzie 2017 roku zaręczyła się z księciem Harrym. Ich ślub odbył się 19 maja 2018 roku w St George’s Chapel na zamku w Windsorze. Obecnie mieszkają w Kalifornii, w Santa Barbara, po tym, jak zrezygnowali z pełnienia obowiązków królewskich. O ich poczynaniach ciągle donosi kolorowa prasa. Nie może też zabraknąć informacji na temat jej relacji z kolegami z planu.

Okazuje się, że Patrick J. Adams, gwiazda „W garniturach”, nie rozmawia z Meghan od czasu, kiedy została księżną. Ujawnił powód, dla którego tak się stało.

Szczerze mówiąc, myślę, że jestem onieśmielony – powiedział w wywiadzie dla Radio Time – Nie wątpię, że w każdej chwili mógłbym podnieść słuchawkę i zadzwonić do niej, ale nie wiem, co bym powiedział.

Wyznał, że rozmawiali po narodzinach ich dzieci. Patrick i jego żona Troian Bellisario powitali córkę dwa lata temu, a Meghan i książę Harry swojego syna Archiego w maju 2019 roku.

Po narodzinach naszych dzieci wysłaliśmy sobie kilka SMS-ów i prezenty, ale chyba trochę się boję tak po prostu zadzwonić – kontynuował – Myślę, że to czysty strach. Wydaje mi się, że boję się, że będą między nami jakieś sciany i przebijania się przez nie, aby przeprowadzić tę rozmowę.

Trzeba przyznać, że zaskakujący powód, żeby nie rozmawiać z osobą, która poznało się od podszewki na planie zdjęciowym…

Meghan i Patrick we wspólnym wywiadzie na temat współpracy na planie W garniturach:


Patrick J. Adams i Meghan Markle

Patrick J. Adams i Meghan Markle

Patrick J. Adams

Patrick J. Adams

Patrick J. Adams

Patrick J. Adams

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×