Patricia Kazadi złożyła mamie życzenia urodzinowe na Facebooku. Przy okazji wyjawiła bardzo smutną prawdę

Patricia Kazadi nie ukrywa swojej ogromnej miłości do mamy. Jak zapewne pamiętacie, pozowały nawet razem w sesji okładkowej dla magazynu Viva!. Wokalistka z okazji urodzin mamy złożyła jej życzenia urodzinowe na swoim profilu na Facebooku. Okazało się, że niestety Patricia nie może być przy mamie w dniu w jej święta. I to drugi raz z rzędu!

Sto lat Sto lat dla mojej Mamusi!! Dziekuje za serce i cieplo! Dla mnie jestes najpiekniejsza osobka w srodku i na zewnatrz!! Juz drugi rok nie ma mnie przy Tobie w to swieto mam nadzieje, ze spedzasz je z usmiechem na twarzy! Mamcia od niedawna korzysta z facebunia (haha) takze. Kochani w ten piekny dzien przesylijmy wspolnie mojej Mamci moc energii, ciepelka i milosci – napisała piosenkarka.

Ku zaskoczeniu wszystkich, jublilatka odpisała. Nie tylko podziękowała córce komentarzem pod postem, ale też pochwaliła się prezentem.

ohh… Kochana moja Coreczkobardzo dziękuję Ci za życzenia i to złożone tak inaczej! czuję Moc. mimo że nie ma Cię blisko wiem i czuje ze jestem w Twoim serduszka moje Słoneczko Kochane. to będzie piękny dzień gdy czuje się dobrą energię TWOJA I TWOICH PRZYJACIÓŁ. DZIĘKUJĘ.!!! – napisała Barbara Kazadi.

Mamy nadzieję, że kolejne urodziny Patricia i jej mama spędzą razem!

 

Fotografia: screen z Facebook.com

Fotografia: screen z Facebook.com

Kazadi


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×