Patricia Kazadi pokonała problemy zdrowotne i wraca z przytupem. Gwiazda przygotowała dla fanów coś ekstra

Patricia Kazadi

Patricia Kazadi

Patricia Kazadi już jakiś czas temu poinformowała, że ma poważne problemy zdrowotne. Właśnie pochwaliła się, że ten trudny czas ma już za sobą. Z tej okazji przygotowała dla swoich fanów prawdziwą petardę.

Patricia Kazadi to popularna aktorka, piosenkarka i konferansjerka. Jeszcze do niedawna regularnie brylowała na salonach oraz angażowała się w prace przy nowych projektach. W pewnym momencie swojej kariery usunęła się jednak w cień. Przez kilka kolejnych tygodni trzymała swoich fanów w niepewności i dopiero w sierpniu zdecydowała się ujawnić powody swojej nieobecności.

Gwiazda udostępniła na Instagramie kilka filmików, na których wyjaśniło, że w ostatnim czasie jej ciało bardzo się zmieniło, ponieważ ma problemy zdrowotne.

Kazadi choruje już od dłuższego czasu, ale leczy się, została prawidłowo zdiagnozowana półtora roku temu. Chorowanie podczas pandemii było niełatwe […]. Pewne rzeczy powinny zostać w domu. Chciałam w spokoju, bez atencji mediów czy innych ludzi przejść przez ten czas.

Krótko po tym wrzuciła do sieci zdjęcie wykonane w szpitalu, ponieważ miała nadzieję na to, że w tem sposób uda jej się przekonać ludzi do tego, że ocenianie innych przez pryzmat wagi jest bardzo niestosowne.

Patricia Kazadi wraca do pracy

Kazadi ma za sobą trudny czas. Dopiero po czasie opowiedziała o tym, jakie przeżyła piekło. Zdradziła, że nie bez powodu zrezygnowała z pracy. W momencie, w którym walczyła o zdrowie, wiele osób bardzo krytykowało jej wygląd i wprost mówiło, że jest za gruba.

Od dłuższego czasu trzymam się z dala od tak zwanego świecznika. Okazało się, że większość komentarzy jest o mnie. Co się stało z Kazadi? Co się stało, że jest taka gruba? Co się stało, że tak wygląda? Czy to afrykańskie geny się odezwały? Czemu się tak spasła?

Jak dotąd gwiazda nie zdecydowała się zdradzić, co jej dolega, jednak pewne jest to, że wróciła już do pełni sił. Dowodem na to jest informacja, którą w środę zamieściła na Instastory. Okazuje się, że aktorka wróciła do pracy i już wkrótce będziemy mogli ponownie zobaczyć ją na deskach teatru.

WRACAM DO PRACY!!

Pierwszy spektakl ze mną po długiej przrwie!! Kto będzie? […] – napisała.

Z podanej przez nią informacji wynika, że już 15 stycznia o godzinie 19:00 wystąpi w spektaklu Dwie pary do pary na Dużej Scenie w Teatrze Capitol. W kultowym przedstawieniu wcieli się w rolę Wandy.

Wybierzecie się do teatru?

O czym jest spektakl Dwie pary do pary?

W spektaklu przedstawiona jest historia pary, która ma spędzić ze sobą noc poślubną. Przez niefortunną pomyłkę ich plany zostają jednak pokrzyżowane, a wieczór, który miał być pełen uniesień, zamienił się w prawdziwy koszmar. Do wynajętego przez nich apartamentu zameldowano również innych zakochanych, Wandę i Franki, którzy ani myślą opuścić pokój. Obie pary zaczynają walczyć ze sobą o miejsce, a w tym czasie dochodzi do serii niefortunnych wypadków.


Patricia Kazadi

Patricia Kazadi

Patricia Kazadi

Patricia Kazadi

Patricia Kazadi

Patricia Kazadi

Komentarze

 • Marek pisze:

  Jesteś Super sexy i do tego piękna

 • Gość pisze:

  Taki live ta jest spoko tylko ksiecia brak ale kto chętny nie kawe tej pani postawi a reszta prźyjdzie sama gdzie wesele 95 ha ha 2 w 5 a 6 w 10lat ja na dole i to tyle

  • Fanka Bozena pisze:

   Mam 69 lat ale uwielbiam Panią od czasu gdy było mi dane śledzić Pani karierę uwielbiam Panią jest Pani silną osoba życzę sukcesów gorąco pozdrawiam

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×