Szukaj

Piękna siostra Patricii Kazadi nową gwiazdą TVP! Na wiosennej ramówce wywołała ogromne poruszenie wśród fotoreporterów!

Patricia i Victoria Kazadi na ramówce TVP 2019

Patricia Kazadi z siostrą Victorią na ramówce TVP

Victoria Kazadi dołączyła do grona nowych gwiazd TVP. Razem z Patricią wystąpi w programie Dance dance dance, w którym pokaże swoje umiejętności taneczne. Zobacz, jak prezentowała się na czerwonym dywanie podczas wiosennej ramówki Telewizji Publicznej. Czy ma szansę powtórzyć sukces swojej sławnej siostry?

TVP zaprezentowała swoje nowe wiosenne formaty. Na konferencji nie zabrakło pięknych gwiazd, które tradycyjnie lśniły na czerwonym dywanie. Wśród znanych osobowości królowała tym razem utalentowana Patricia Kazadi, która pojawiła się w towarzystwie swojej młodszej siostry Victorii.

Dodajmy, że 17-letnią Victorię Kazadi wraz z Patricią zobaczymy już niedługo w nowym tanecznym show TVP – Dance dance dance. O tym fakcie Patricia poinformowała na Instagramie.

Podczas ramówki gwiazda dowiodła, że jej młodsza siostra jest równie piękna, na pierwszy rzut oka ciężko je odróżnić. Tym bardziej, że obie zaprezentowały się w czarnych stylizacjach.

Siostry Kazadi miały na sobie podobne kreacje. Patricia jedynie wyróżniła swój look białym kołnierzykiem. Stylizacje nowych gwiazd TVP nie należą do odlotowych, jednak przy tak pięknej egzotycznej urodzie dziewczyny nie muszą nadrabiać ciuchami, by zwrócić na siebie uwagę.

Wystarczyły im zwykłe czarne sukienki, aby wyglądać jak milion dolarów.

Występ sióstr w nowym programie TVP zobaczymy już 2 marca.

Wiosenna ramówka TVP pod znakiem stylowych gwiazd: Paulina Krupińska, Ola Szwed, Anna Karczmarczyk [DUŻO ZDJĘĆ]

Patricia Kazadi wystąpi z siostrą w „Dance, Dance, Dance”! Wyglądają jak bliźniaczki

Wiemy kiedy pojawi się nowy singiel Patricii Kazadi! Zdradziła też plany dotyczące Eurowizji! [WIDEO]


Który kanał TVP oglądasz najczęściej?

×