Smutne święta Patricii Kazadi. Jak przyznała, ciężko jest się jej radować. Wcześniej narzekała na problemy zdrowotne

Patricia Kazadi

Patricia Kazadi

Patricia Kazadi nie cieszy się w te święta. Napisała o wszystkim w mediach społecznościowych. Nie jest tajemnicą, że jej stan zdrowia nie jest najlepszy.

Patricia Kazadi w ostatnim czasie nie ma łatwego życia. Na początku roku wyjawiła, że zmaga się z chorobą. Nie sprecyzowała wówczas, co jej dolega. Już kilka miesięcy później zachorowała na koronawirusa. COVID-19 wyraźnie dał się jej we znaki. Przy tej okazji wyznała, że zmaga się z chorobami autoagresywnymi i autoimmunologicznymi.

Po mojej dwuletniej prawie już batalii zdrowotnej myślałam, że nic nie jest w stanie mnie już złamać. Myliłam się, ostatnie 2 tygodnie przeczołgały mnie jak nigdy dotąd. Ze względu na moje problemy zdrowotne, choroby autoagresywną i autoimmunologiczną, moje ciało po miesiącach wyjaławiania lekami oraz operacjami nie poradziło sobie z wirusem tak jak powinno i atakował on po kolei wszystkie moje narządy – przekazała w mediach społecznościowych.

Jej batalia o zdrowie się nie zakończyła. Ostatnio poddała się badaniom. Patricia całkiem niedawno wyznała, że do dziś odczuwa skutki COVID-19:

Miały być trasy koncertowe, kawior, szampan, ale jest koncertowe tournée po lekarzach. Głowa, serce, nerki. Sprawdzajcie je koniecznie po przebytym COVID-19. Koniecznie. Forma jak u trabanta z pierdzącą rurą wydechową. Serce wali mi z prędkością światła po przejściu dwóch kroków tylko. Ale najważniejsze jest to, że jestem na dobrej drodze do powrotu do pełni sił. W to wierzę. Jutro wracam do pracy.

Nic dziwnego, że w takiej atmosferze tegoroczne święta nie mogły być dla niej najlepsze.

Patricia Kazadi nie potrafi się radować świętami. Jak to tłumaczy?

Patricia dodała wczoraj kilka zdjęć z Wigilii. Na Instastory pokazała zapakowane prezenty i członków rodziny. Na Instagramie z kolei zapozowała przed choinką. Fotkę podpisała:

Ciężko jest mi się radować w te Święta. Łączę się ze wszystkimi z Was, którzy w tym dniu bardziej niż kiedykolwiek tęsknią za swoimi Bliskimi, za tymi z którymi dzielą nas kilometry, choroba czy inny wymiar. Nie wyobrażałam sobie jednak nie zajrzeć tu do Was na chwilkę by złożyć Wam najserdeczniejsze życzenia. Zdrowia zdrowia i jeszcze raz zdrowia!!!

I dodała na zakończenie:

Spokoju. I wspaniałych, ciepłych chwil z Waszą Rodziną. Przepełnionych wdzięcznością za każdą z nich.

Instagramowy post Patricii zobaczycie poniżej.

Patricia Kazadi mierzyła się z depresją. Co spowodowało chorobę?

Patricia nie od wczoraj mierzy się z kiepskim humorem. Jakiś czas temu wyznała, że zmagała się z depresją – zresztą nigdy nie miała łatwego życia.

Dorastająca w Polsce mulatka w czasach, kiedy takich dziewczyn jak ja było niewiele. (…) Nie czułam się ani tu, ani tam. Byłam kompletnie zagubiona i starałam się za wszelką cenę przypodobać ludziom. Chciałam, żeby wszyscy mnie polubili. Zawsze byłam odbierana jako osoba bardzo pewna siebie, a w środku działy się dziwne rzeczy, których nie umiałam nikomu powiedzieć – wyjaśniła.

Patricii i jej bliskim życzymy wszystkiego dobrego!


Patricia Kazadi - Boże Narodzenie 2021

Patricia Kazadi - Boże Narodzenie 2021

Patricia Kazadi - Boże Narodzenie 2021

Patricia Kazadi - Boże Narodzenie 2021

Patricia Kazadi - Boże Narodzenie 2021

Patricia Kazadi - Boże Narodzenie 2021

Komentarze

  • ja pisze:

    Pati ja mam to samo chcesz pogadać napisz

  • Gość pisze:

    Taki live wzruszające tak to jest jak się chodzi po lekarzach zamiast dziećmi sie zając a kawior i śzampan się nie zmarnuje mają długi termin waźności ha ha zdrowych weśołych fajna czapa i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×