Szukaj

Patrycja Markowska pokazała zdjęcie prosto z wanny. Jest bez grama makijażu

Patrycja Markowska bez makijażu w wannie. Gwiazda pokazała zdjęcie, które oczarowało internautów. Jej cera jest idealna. Jak osiągnęła taki efekt?
Patrycja Markowska

Patrycja Markowska

Patrycja Markowska należy do jednych z najpopularniejszych polskich piosenkarek. W przyszłym roku będzie świętowała 20-lecie pracy artystycznej. Swój muzyczny talent odziedziczyła zapewne po sławnym ojcu, wokaliście legendarnego PerfectuGrzegorzu Markowskim. Prywatnie jest związana z aktorem – Jackiem Kopczyńskim, z którym ma syna Filipa.

Jak Patrycja Markowska dba o wygląd?

W ubiegłym roku skończyła 40 lat, ale wciąż wygląda świeżo i młodo. Mało tego, jako nastolatka nie była aż tak atrakcyjną dziewczyną jak teraz, o czym wielokrotnie sama mówiła.

Wychowywałam się w Józefowie z daleka od dużego miasta, rodzice nigdy nie rozczulali się nade mną. Mama nie chodziła ze mną do sklepów, ani do fryzjera. Tata obcinał mnie na garnek. Miałam zachrypnięty głos, okulary. Kiedy poszłam do liceum w Aninie, dalej czułam się troszkę takim małym „trollem z Józefowa” – wspominała w „Zwierciadle”.

Jako nastolatka miała wiele kompleksów. Twierdzi, że nigdy nie miała idealnego ciała i bardzo to przeżywała. Dopiero z wiekiem zaakceptowała, że nie ma figury modelki, a nawet polubiła swoje krągłości czy niedoskonałości. Dziś uchodzi za jedną z najseksowniejszych i najlepiej ubranych wokalistek w Polsce.

Z wiekiem zaczęłam czuć się w swoim ciele coraz lepiej, bo coraz lepiej poznawałam siebie. Dziś już wiem, że nie muszę być „każdą kobietą”. Podziwiam Angelinę Jolie, ale nigdy nie będę Angeliną Jolie. I fajnie, że jestem Patrycją Markowską. Na pewno też w mojej samoakceptacji pomaga mi to, jak na mnie patrzy mój partner Jacek – przyznała.

Gwiazda hitu Gdy zgasną światła oczywiście dba o swoją cerę za pomocą kosmetyków i zabiegów pielęgnacyjnych. Przyznała, że czasem korzystała z rad Krzysztofa Gojdzia, którego poznała po jednej z tras koncertowych. Wyczerpanie fizyczne odbijało się na wyglądzie jej skóry, więc zgodnie z zaleceniem lekarza wzięła serię masaży, maseczek i mezoterapii.

Patrycja Markowska bez makijażu

Ostatnio artystka zamieściła na Instagramie zdjęcie w wannie. Jest na nim bez grama makijażu. Fotkę podpisała cytatem przeboju Taco Hemingwaya z ostatniej płyty Pocztówka z WWA.

„W piątki leżę w wannie”… Zwłaszcza przez ostatnie półtora miesiąca.

Fanów zachwycił jej naturalny wygląd:

  • Śliczna jesteś!
  • Najpiękniejsza kobieta na świecie
  • Jesteś piękna naturalnie! Inne gwiazdy mogą Ci pozazdrościć.

A wam  podoba się naturalna Pati? W najnowszym klipie gwiazdy do piosenki Niepoprawna możecie zobaczyć, jak artystka wyglądała w przeszłości.


Patrycja Markowska

Patrycja Markowska

Patrycja Markowska

Patrycja Markowska

Patrycja Markowska

Patrycja Markowska

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×