Szukaj

Patryk Vega ujawnił gejowski romans znanego polityka! Namiętne sceny z nowego filmu wywołały burzę w mediach! [WIDEO]

Patryk Vega - Polityka

Patryk Vega - Polityka

Patryk Vega pokazał nowy fragment filmu Polityka. Tym razem przedstawia on romans jednego z ministrów ze swoim podwładnym. O kogo chodzi?

Patryk Vega przygotowuje prawdziwą petardę. Jesienią, na krótko przed wyborami samorządowymi, na ekrany kin wejdzie film Polityka, który ma obnażyć prawdę na temat polskiej sceny politycznej. Już teraz produkcja budzi sporo kontrowersji, a wszystko za sprawą ostrych scen, w których aktorzy wcielają się w czołowe postaci reprezentujące największe polskie partie.

Jednym z najbardziej szokujących wątków jest ten, w którym widzowie zobaczą namiętne gejowskie sceny. Zapowiedź, na której polityk głaszczę łydkę mężczyzny, właśnie pojawiła się w sieci i namieszała bardziej niż cokolwiek innego. Dlaczego wątek ten znalazł się w filmie?

Przez 18 miesięcy prowadziłem dokumentację, rozmawiałem z wieloma politykami. Oni opowiedzieli mi o kulisach tej relacji. Dlatego pokażę w filmie fascynację między ministrem, a jego podwładnym. (…) W moim filmie nie przez przypadek dla postaci ministra fetyszem są męskie łydki i kostki. Po prostu je uwielbia – podkreślał Vega w rozmowie z Faktem. 

W rolę ministra i jego podwładnego wcielili się Janusz Chabior i Antoni Królikowski. Jak myślicie, kogo Vega chciał wyautować w swoim nowym potencjalnym hicie?

Plotki głoszą, że Andrzej Grabowski, który zagrał główną rolę, odtworzył postać prezesa Prawa i Sprawiedliwości, Jarosława Kaczyńskiego. Jak do tych spekulacji odniósł się aktor, który przez Wirtualną Polskę został poproszony o komentarz?

Wcielam się w postać Prezesa. Tak jest określana jego postać, bo taka jest też funkcja mojego bohatera. (…) Imię ani nazwisko Jarosława Kaczyńskiego nie padło w scenariuszu ani na planie. Prezes był jego osobą jedynie inspirowany. Jak ten bohater wygląda, będziemy w stanie powiedzieć dopiero, kiedy film będzie gotowy.

Czy politycy powinni bać się tego filmu? Grabowski uważa, że niektóre wnioski zostały wyciągnięte zbyt wcześnie:

Filmu nikt jeszcze nie widział, co nie przeszkodziło pewnym środowiskom już go ocenić, uznać za szkodliwy i nieprawdziwy. A przecież „Polityka” jest dopiero na etapie montażu i jak będzie ostatecznie wyglądać nie wie nikt, nawet Patryk Vega.

Wybierzecie się do kin na Politykę? Zagłosujcie w naszej sondzie.

View this post on Instagram

Poznajecie tych dwóch Panów? #polityka #patrykvega

A post shared by Patryk Vega (@patryk_vega_official) on

 

Zobacz: Patryk Vega przeszedł samego siebie! Pokazał kolejny fragment filmu „Polityka” i zdradził, kto zagra ojca Rydzyka!

Zobacz: To będzie prawdziwa petarda! Patryk Vega szykuje rolę dla Małgorzaty Rozenek w nowym filmie!

Zobacz: Patryk Vega szykuje hit wszech czasów! Wyciekł scenariusz filmu „Polityka”! Kto zagra Jarosława Kaczyńskiego?


Patryk Vega - InstagramPatryk Vega - Piotr Adamczyk

Patryk Vega - Piotr Adamczyk na planie filmu

Patryk Vega - Instagram

Patryk Vega - Instagram

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×