Partnerka Piotra Zelta jest babcią! Aż ciężko w to uwierzyć

Kim jest Katarzyna Krawczyk?

O Piotrze Zelcie i Katarzynie Krawczyk stało się głośno, gdy paparazzi opublikowali ich zdjęcia, na których widać było szarpaninę pomiędzy kochankami. Piotr i Kasia obszernie najpierw wytłumaczyli nam, a dzisiaj w Dzień Dobry TVN – to, co pół Polski zobaczyło na zdjęciach było raczej próbą pocałunku niż zadania ciosu. Paparazzi zmienili jednak rzeczywistość ukazując tylko jej wyimek.

Paparazzi wchodzą nam w paradę, jakoś muszą zarabiać – powiedział Piotr Zelt w Dzień Dobry TVN

Okazuje się, że Kasia Krawczyk już jest babcią, czego nie można powiedzieć o jej wyglądzie. Kasia ma 43 lata i pracuje w branży kosmetycznej.
Moja córka. jak dowiedziała się, że jest w ciąży to powiedziała: będziesz mamą mamy i tak zostało. Czuję się fantastycznie jako babcia, bo to jest fanatyczny okres w moim życiu, czuję się cały czas młoda. Mam dwie córki i syna, no bo syn to jest zięć – mówi Kasia

Piotr i Kasia poznali się pięć lat temu, ale związali niedawno. Od początku między nimi iskrzyło. To Piotr próbował poderwać Kasię. Pierwszy raz zobaczył ją na imprezie po „Tańcu z Gwiazdami”. Jednak Kasia myślała, że Piotr dalej ma żonę i odrzuciła jego zaloty.

Poznaliśmy się kilka lat temu. Ja Kasię kiedyś usiłowałem poderwać. To była impreza po Tańcu z Gwiazdami, a Kasia nie wiedziała, że ja już nie jestem żonaty i spojrzała na mnie generalnie bardzo nieprzyjemnie i mnie pogoniła, a ja już mogłem bałaganić. Zawsze między nami iskrzyło –powiedział Piotr w Dzień Dobry TVN
I tak zaczęła się wielka miłość, która trwa do dziś. Para niedawno się zaręczyła.
Piotr Zelt i Katarzyna Krawczyk w Dzień Dobry TVN

Piotr Zelt i Katarzyna Krawczyk w Dzień Dobry TVN

Katarzyna Krawczyk i Piotr Zelt zaręczyli się w sierpniu 2015

Katarzyna Krawczyk i Piotr Zelt zaręczyli się w sierpniu 2015


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×