Rozdzierające serce zdjęcie ukochanej Christiana Eriksena bije rekordy w sieci. To pokazuje potęgę ich miłości

Euro 2020 - Christian Eriksen

Podczas meczu Dani i Finlandii na Euro 2020 doszło do przerażających scen. Kibicie na długo wstrzymali oddech po tym, jak pomocnik reprezentacji Dani, Christian Eriksen, upadł nagle na murawę. Na boisko natychmiast wbiegła jego partnerka. Zdjęcia, które pojawiły się w sieci, łamią serce.

We wczorajszym meczu Euro 2020 pomiędzy Danią a Finlandią doszło do dramatycznych scen, które działy się na murawie. Tuż pod koniec pierwszej połowy spotkania Christian Eriksen bez kontaktu z przeciwnikiem nagle upadł na murawę i stracił przytomność. Dookoła 29-latka natychmiast zgromadzili się duńscy piłkarze, którzy wezwali pomoc dla kolegi z drużyny, a jeden z nich rozpoczął resuscytację. Sędzia przerwał mecz i rozpoczęła się walka o życie pomocnika duńskiej kadry narodowej.

Wszystko działo się na oczach kibiców zgromadzonych na stadionie oraz tych, którzy oglądali mecz przed telewizorami. Piłkarze obydwu drużyn otoczyli sportowca oraz lekarzy, którzy pojawili się na boisku i ratowali jego życie, po to, by dać im odrobinę przestrzeni. Zawodnik bardzo długo nie odzyskiwał przytomności. Patrząc na to, co działo się na stadionie w Kopenhadze, wszyscy oczekiwali wiadomości o stanie zdrowia Eriksena.

Partnerka Christiana Eriksena wbiegła na boisko

Na szczęście wieczorem poinformowano, że piłkarz jeszcze na boisku odzyskał świadomość. Został podłączony pod tlen, a po zniesieniu z murawy natychmiast przewieziono go do szpitala. W oficjalnym komunikacie podano, że jego stan jest stabilny.

Wczorajszy wieczór na pewno na długo zapadnie w pamięci nie tylko piłkarzy, ale także kibiców, którzy byli świadkami całego zdarzenia. Największy stres jednak przeżyli najbliżsi Christiana Eriksena, którzy w żaden sposób nie mogli mu w tym momencie pomóc i musieli przyglądać się wszystkiemu z boku.

Niemal natychmiast po tym, jak zawodnik upadł na ziemię, mając atak serca, znalazła się obok niego także jego życiowa partnerka, Sabrina Kvist Jensen. Kobieta tonęła we łzach i była bardzo roztrzęsiona. Na zdjęciach, które trafiły do sieci widać, że przyjaciele z drużyny starali się ją uspokoić, co na pewno nie było łatwym zadaniem. Pojawili się obok niej liderzy reprezentacji Danii, czyli bramkarz Kasper Schmeichel oraz obrońca Simon Kjaer.

Te kadry naprawdę złamały serca kibiców z całego świata. Na szczęście zawodnik Interu Mediolan czuje się już lepiej i wszystko wskazuje na to, że wróci do zdrowia i rodziny. Para jest ze sobą aż 9 lat i doczekali się już dwójki dzieci. Zdjęcia zalanej łzami Sabriny wylądowały na czołówkach najpoczytniejszych zagranicznych mediów na całym świecie.


Christian Eriksen i Sabrina Kvist Jensen

Christian Eriksen i Sabrina Kvist Jensen

Christian Eriksen i Sabrina Kvist Jensen

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×