Szukaj

Partner Lady Gagi pod ścianą. Gwiazda postawiła mu ultimatum. To wielki test dla ich związku

Lady Gaga

Lady Gaga

Lady Gaga postawiła swojemu chłopakowi ultimatum. Michael Polansky ma twardy orzech do zgryzienia. To wielki test dla ich uczucia. Zobaczcie, co donoszą tabloidy?

Ponad rok temu media obiegły wieści, że Lady Gaga jest zakochana. Potwierdziła związek, publikując zdjęcia z partnerem na Instagramie. Spędzali razem czas, a ona podkreślała, że świetnie się bawią. Przystojniak ze zdjęć to Michael Polansky. Zdaje się, że mężczyzna jest tym, na którego czekała gwiazda, która do tej pory nie miała szczęścia w miłości.

Media długo rozpisywały się o jej rzekomym romansie z Bradleyem Cooperem, a potem o relacji łączącej ją z Danem Hortonem. Wygląda na to, że niefortunne lokowanie uczuć ma już za sobą. Jest nawet gotowa do kolejnego kroku w związku, o czym piszą amerykańskie tabloidy.

Lady Gaga postawiła ultimatum Michaelowi Polansky’emu

Ultimatum Lady Gagi – to tytuł artykułu z ostatniego numeru Star. Według źródła bliskiego wokalistce, ta miała nadzieję, że w 2021 rok wejdzie już jako narzeczona.

Była pewna, że Michael da jej pierścionek w wigilię.

Jej chłopak, Michael Polansky, jednak nie oświadczył się jej w czasie świąt. Gdy jej marzenia prysły, Gaga miała wyraźnie powiedzieć partnerowi, że jest gotowa na kolejny krok w ich związku, ale mężczyzna nie jest podobno tego taki pewien.

Michael jest zakochany – wyjaśnił rzekomy przyjaciel Gagi tabloidowi – on nie wykluczył, że wezmą ślub. Jednak postępuje ostrożnie, zwłaszcza po tym, jak Gaga dała mu ultimatum – albo ślub, albo zerwanie. Michael nie lubi jak się stawia go w takiej sytuacji.

Pomimo presji ze strony Gagi Polansky nie zamierza zrobić tak poważnego kroku, dopóki nie będzie gotowy. Wygląda na to, że ich związek czeka poważna próba.

Michael Polansky – nowy partner Lady Gagi. Kim jest?

Kim jest nowy partner Lady Gagi? Jak donosi zagraniczna prasa Michael Polansky, to inwestor oraz przedsiębiorca. Studiował na Harvardzie, a obecnie pracuje w Grupie Parker, instytucie badawczym, który zajmuje się opracowaniem nowych terapii immunologicznych w walce z rakiem.


Lady Gaga z partnerem. Kim jest Michael Polansky?

Lady Gaga z partnerem. Kim jest Michael Polansky?

Lady Gaga i Michael Polansky, Instagram

Lady Gaga i Michael Polansky, Instagram "Page Six"

Lady Gaga wspiera Joe Bodena

Lady Gaga wspiera Joe Bodena

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×