Szukaj

Partner George’a Michaela czekał aż godzinę po jego śmierci zanim wezwał pomoc?! „Próbowałem go reanimować, ale to nic nie dało”

Zdjęcie (1) Partner George’a Michaela czekał aż godzinę po jego śmierci zanim wezwał pomoc?! „Próbowałem go reanimować, ale to nic nie dało”

[1/9] Fadi Fawaz i George Michael

Zdjęcie (2) Partner George’a Michaela czekał aż godzinę po jego śmierci zanim wezwał pomoc?! „Próbowałem go reanimować, ale to nic nie dało”

[2/9] Fadi Fawaz i George Michael

Zdjęcie (3) Partner George’a Michaela czekał aż godzinę po jego śmierci zanim wezwał pomoc?! „Próbowałem go reanimować, ale to nic nie dało”

[3/9] Fadi Fawaz o śmierci George'a Michaela

Zdjęcie (4) Partner George’a Michaela czekał aż godzinę po jego śmierci zanim wezwał pomoc?! „Próbowałem go reanimować, ale to nic nie dało”

[4/9] George Michael i Fadi Fawaz

Zdjęcie (5) Partner George’a Michaela czekał aż godzinę po jego śmierci zanim wezwał pomoc?! „Próbowałem go reanimować, ale to nic nie dało”

[5/9] George Michael śmierć. Kiedy pogrzeb?

Zdjęcie (6) Partner George’a Michaela czekał aż godzinę po jego śmierci zanim wezwał pomoc?! „Próbowałem go reanimować, ale to nic nie dało”

[6/9] George Michael

Zdjęcie (7) Partner George’a Michaela czekał aż godzinę po jego śmierci zanim wezwał pomoc?! „Próbowałem go reanimować, ale to nic nie dało”

[7/9] George Michael

Zdjęcie (8) Partner George’a Michaela czekał aż godzinę po jego śmierci zanim wezwał pomoc?! „Próbowałem go reanimować, ale to nic nie dało”

[8/9] George Michael na co zmarł?

Zdjęcie (9) Partner George’a Michaela czekał aż godzinę po jego śmierci zanim wezwał pomoc?! „Próbowałem go reanimować, ale to nic nie dało”

[9/9] George Michael nie żyje

×