Szukaj

Gwiazda odcięła się od chłopaka alkoholika!

Walczy o uwolnienie się z nałogu

Czyli jednak! Nie tak dawno pisaliśmy Wam o tym, że Paris Jackson wbrew rodzinie spotyka się z poznanym na mitingu A.A. Michaelem Snoddym, który ma nią wpływ większy niż ktokolwiek inny. Jednak jak się okazało – Paris właśnie zakończyła te relację.  

Paris, o której ostatnio jest bardzo głośno, chociażby w związku z niedawnym wywiadem jakiego udzieliła magazynowi Rolling Stone, jakiś czas temu próbowała popełnić samobójstwo przez traumę bycia molestowaną jako 14latka. Po tym jak celebrytka udzieliła wywiadu pojechała ze swoim ukochanym do Paryża, skąd jeszcze wrzucali pełne miłości zdjęcia, aczkolwiek niedługo potem na jej Instagramie pojawiły się obrazki serduszka wrzucanego do kosza czy wpis

Przyczyną cierpienia jest przywiązanie

Teraz na jej Instagramie nie ma żadnych zdjęć z chłopakiem, oprócz dwóch z wakacji na Hawajach pięć tygodni temu, z których zresztą córka Króla Popu wróciła sama. Osoba blisko rodziny Jackson powiedziała RadarOnline, że tego rozstania można się było spodziewać już od dłuższego czasu i że ten związek zmierzał właśnie w tym kierunku.

Jemu się wydawało, ze może ją traktować jak tylko mu się podoba a ona i tak z nim będzie. Ewidentnie był w błędzie.

mówi źródło portalu

Bardzo dobrze kochani, pamiętajcie – jeżeli ktoś nie traktuje Was z szacunkiem to nie jest Was wart, nie usprawiedliwiajcie toksycznych partnerów, tylko kończcie takie znajomości i z podniesioną głową patrzcie w przyszłość!

 

 

 

 

 

 


Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×