Szukaj

Paris Jackson ujawnia szokujące kulisy śmierci Michaela Jacksona: „Rodzina wszystko wie”

Paris Jackson o śmierci Michaela

Paris Jackson o śmierci Michaela

Paris Jackson w swoim pierwszym wywiadzie dla magazynu Rolling Stone

Paris Jackson udzieliła magazynowi Rolling Stone pierwszego w życiu wywiadu. Oczywiście nie mogło obyć się bez wspomnień o jej ojcu, Michaelu Jacksonie. Nastolatka w tym roku skończy 19 lat, kiedy zmarł miała zaledwie 11. Od tego czasu zrobiła sobie ok. 50 tatuaży, miała depresję i kilka prób samobójczych, które zakończyłī się w efekcie przymusową terapią. Była też molestowana przez dużo starszego mężczyznę.

Paris przyznała, że musiała po śmierci ojca musiała szybko wydorośleć. Jaj problemy zaczęły się, kiedy trafiła do prywatnej szkoły i wpadła w złe towarzystwo. Zaczęła zażywać narkotyki, które doprowadziły ją właśnie do prób samobójczych. Nastolatka opowiedziała również o tym, że krytyka jej osoby w mediach społecznościowych źle na nią działa.

To była nienawiść do samej siebie – powiedziała

Jackson zdementowała plotki, jakoby król popu nie był jej ojcem oraz braci Prince’a Michaela II i Prince’a.

 Jest i na zawsze będzie moim ojcem. Ludzie, którzy go znali, widzą go we mnie, co jest trochę przerażające – powiedziała stanowczo
Dziewczyna wyznała, że do 10. roku życia nie wiedziała o istnieniu swojej mamy Debbie Rowe. Ojciec nie przekazał jej zbyt wiele informacji o niej.
Kiedy byłam bardzo mała, moja matka nie istniała
Paris nie wierzy w to, że jej ojciec molestował dzieci. Nauczył jej ważnych kwestii, takich jak tolerancja i akceptacja. Był bardzo dobrym i troskliwym rodzicem. Przy okazji nawiązała też do jego śmierci. Jest przekonana o tym, że został zamordowany.
Opowiadał nam o ludziach, którzy chcieli go dorwać. I często zachowywał się, jakby chciał nam powiedzieć ‚Pewnego dnia mnie zabiją’. To brzmi, jak teoria konspiracyjna i jest nieprawdopodobne, ale rodzina i prawdziwi fani wiedzą to. To wszystko ściema – nie wierzy, że lekarz Jacksona – Conrad Murray nieumyślnie spowodował jego śmierć
Bardzo odważnie skrytykowała agencję koncertową AEG Live, która organizowała trasę nie tylko jej ojca, ale odpowiada też za tourne m.in. Justina Biebera. Twierdzi, że artyści są za bardzo eksploatowani i przemęczeni.

Nie traktują swoich artystów w odpowiedni sposób. Wyciskają z nich energię i sprawiają, że zapracowują się na śmierć.

Kiedyś podobne objawy zobaczyła u młodego piosenkarza podczas jego koncertu i bardzo szybko zorientowała się, o co tak naprawdę chodzi.

Był zmęczony, rozemocjonowany. Spojrzałam na swój bilet i zobaczyłam logo AEG Live. Od razu przypomniało mi się, jaki mój tata był wiecznie zmęczony i jak nie mógł spać po nocach

Pozostaje tylko cieszyć się, że dziewczyna doszła już do siebie. Jak sama przyznała bardzo pomógł jej półtoraroczny pobyt w szkole terapeutycznej w Utah.

Wierzycie, że śmierć Michaela Jacksona nie była przypadkowa? Byliście fanami jego muzyki?

Zobacz:Wow! Nie spodziewalibyśmy się jej na czerwonym dywanie. Paris Jackson zadała szyku na afterparty po Złotych Globach 2017

Paris Jackson na okładce Rolling Stone

Paris Jackson na okładce „Rolling Stone”

Paris Jackson - Złote Globy 2017 Afterparty

Paris Jackson udzieliła magazynowi „Rolling Stone” pierwszego wywiadu w życiu


Paris Jackson na okładce Rolling Stone

Paris Jackson na okładce Rolling Stone

Paris Jackson - Złote Globy 2017 Afterparty

Paris Jackson - Złote Globy 2017 Afterparty

Paris Jackson

Paris Jackson

Dodaj komentarz

Komentarze są wyłączone

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×