Szukaj
Dziś czwartek, 18.04.2019

Paris Jackson chciała się zabić! O wszystkim opowiedziała w internecie!

Paris Jackson

Nagrała intymne wideo

Wideo Paris Jackson do hejterów

Nie od dziś wiadomo, że dzieci znanych i lubianych tego świata nie mają łatwego życia. Już od pierwszych dni narażone są na podążających za nimi papparazzi i zainteresowanie opinii publicznej. Wiele z nich nie wytrzymuje presji i życia w cieniu sławnych rodziców, co nie rzadko kończy się tragedią tak jak w przypadku Bobbi Kristiny Brown, córki nieżyjącej już legendy muzyki Whitney Houston.

O krok od śmierci była również Paris Jackson (18l.). Wczoraj w wideo nagranym dla swoich fanów córka Króla Popu wyznała, że nie może już wytrzymać krytyki, ktorej doświadcza w internecie:

Nie rozumiem dlaczego na  świecie jest tylu hejterów

Gwiazda ma już za sobą nieprzyjemne doświadczenia z nękającymi ją w komentarzach użytkownikami social mediów. W wieku 14 lat postanowiła zawiesić działalność na swoich oficjalnych kontach – tłumacząc to słowami:

Chciałam się zabić!

Wróciła jednak po dwóch latach przystając na usilne prośby prawdziwych fanów rodziny Jackson, co znowu spowodowało lawinę hejtu w jej stronę:

Byłam otwarta, starałam się pokazać Wam co robię na co dzień, dzieliłam się z Wami moim życiem osobistym. Niczego nie ukrywałam! Jeśli robię coś nie tak i wam to nie pasuje to przepraszam! Może pokazuję za dużo? Sama nie wiem, jestem tym po prostu bardzo zmęczona

Po wszystkim gwiazda, usunęła wideo z sieci a swoich fanów przeprosiła za wszystko próbując obrócić sytuację w żart:

Wygląda na to, że teraz to ja jestem winna próbując bronić samą siebie

Czy zgadzacie się z opinią Paris?

Zobacz: Ostra reakcja rodziny Michalea Jacksona w sprawie pomówień o pedofilie

Paris Jackson, córka Michaela Jacksona

Paris Jackson, córka Michaela JacksonaCzy dzieci gwiazd mają w życiu łatwiej?

×