Paris Hilton pokazała stare zdjęcia z imprez z Britney Spears. Widać, że bawiły się w najlepsze

Paris Hilton

Paris Hilton

Paris Hilton postanowiła powspominać w sieci czasy swojej młodości. Celebrytka wróciła do okresu, w którym mocno imprezowała z Britney Spears. Opublikowała serię wspólnych zdjęć z wokalistką. 

Paris Hilton to jedna z najsłynniejszych celebrytek na świecie. Przed epoką Kardashianek, to właśnie ona była największym obiektem zainteresowania kolorowej prasy. Dziedziczka hotelarskiej fortuny zasłynęła głównie ze swojego imprezowego trybu życia. Pojawiała się nie tylko na czerwonym dywanie, ale była również stałą bywalczynią klubów, gdzie paparazzi robili jej zdjęcia w najróżniejszych sytuacjach. Była bohaterką wielu romansów i skandali, i to właśnie na przyjaźni z nią wylansowała się Kim, która nadal błyszczy w świetle reflektorów i skupia na sobie uwagę mediów.

Paris również doskonale wykorzystała czasy, gdy to ona była na językach całego świata. Udało jej się napisać książkę, wystąpić w filmie, a nawet nagrać płytę. Była regularnie zapraszana do różnego rodzaju programów, a na szklanym ekranie mogliśmy oglądać reality show z jej udziałem. Po pewnym czasie jednak postanowiła usunąć się w cień i chociaż już coraz rzadziej pojawia się na okładkach tabloidów, to nadal jest aktywna w social mediach.

Paris Hilton wspomina czasy, gdy imprezowała z Britney Spears

Paris nadal ma wielu fanów, z którymi kontaktuje się za pomocą social mediów. To właśnie tam przekazuje im najnowsze informacje dotyczące swojego życia. Na imprezach i czerwonych dywanach pojawia się już znacznie rzadziej, ale widać, że nadal ma sentyment do dawnych czasów. Gwiazda postanowiła powspominać w sieci okres, gdy imprezowała razem z Britney Spears.

Britney i Paris, gdy obie były u szczytu sławy, spędzały ze sobą mnóstwo czasu. Upływał on im zazwyczaj na nocnym życiu. O ich imprezach w klubach krążyły w tamtym czasie legendy. W ostatniej publikacji Paris postanowiła wrócić do wspomnień z tamtego okresu. Zamieściła serię wspólnych zdjęć.

Siostry. Kocham Cię @BritneySpears – napisała Paris.

Widać, że ich przyjaźń nie skończyła się jedynie na wspólnych imprezach i nadal łączą je szczególne relacje. Internauci nie zostawili tego bez echa. Pod postem pojawiło się tysiące komentarzy.

  • Najlepszy duet.
  • Wasze imprezki to czas mojej młodości. Też wracam do tego z sentymentem.
  • Kardashianki moich czasów.
  • Kiedy to było! Ale fajnie powspominać.
  • Obie pięknę. Byłyście fajną ekipą.

Trzeba przyznać, że od tamtej pory sporo się w ich życiu zmieniło. Britney niestety imprezy i hulaszczy tryb życia nie wyszły na dobre. Na szczęście gwiazda powoli wychodzi na prostą. Paris natomiast w końcu postanowiła się ustatkować i w swoje 40. urodziny zaręczyła się z Carterem Reumem.


Paris Hilton i Britney Spears

Paris Hilton i Britney Spears

Paris Hilton i Britney Spears

Paris Hilton i Britney Spears

Paris Hilton i Britney Spears

Paris Hilton i Britney Spears

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×