Szukaj

Paris Hilton zaręczyła się w 40. urodziny. Dziedziczka milionowej fortuny przyjęła oświadczyny miliardera

Paris Hilton

Paris Hilton

Paris Hilton się zaręczyła. Jej narzeczony, Carter Reum poprosił ją o rękę w romantyczny sposób. Takie 40. urodziny to marzenie. Zobaczcie.

Paris Hilton znają wszyscy fani amerykańskiego show-biznesu. Swego czasu była najpopularniejszą celebrytką na świecie, a na jej nazwisku wylansowała się Kim Kardashian. Gdy zdobyła wystarczające zainteresowanie mediów, napisała książkę, wystąpiła w filmie i nagrała płytę. Z czasem jednak wycofała się w cień. Kolorowa prasa przestała pisać o jej szalonych imprezach, skandalach i romansach.

Obecnie wnuczka znanego hotelarza, nieżyjącego już miliardera Barrona Hiltona, rozwija się jako bizneswoman. Skupiła się także na życiu prywatnym. Właśnie media obiegły wieści, że się zaręczyła.

Paris Hilton jest zaręczona

Paris Hilton i Carter Reum są nierozłączni, odkąd w styczniu ubiegłego roku bizneswoman pojawiła się razem z nim na imprezie InStyle, a następnie podczas Warner Bros.

Paris Hilton dziś skończyła 40 lat, a na urodziny otrzymała przepiękny prezent. Znana bizneswoman i dziedziczka hotelarskiej fortuny właśnie się zaręczyła. Ukochany gwiazdy poprosił ją o rękę w romantycznych okolicznościach na prywatne wyspie. Wybrankiem celebrytki jest znany przedsiębiorca i inwestor Carter Reum.

Kiedy znajdujesz swoją bratnią duszę, nie tylko o tym wiesz. Czujesz to.  Moja miłość i ja jesteśmy razem od pierwszej randki, a na moje urodziny zorganizował specjalną wycieczkę do tropikalnego raju. Kiedy szliśmy wzdłuż plaży na kolację, Carter zaprowadził nas do altany ozdobionej kwiatami i padł na kolana. Powiedziałam tak, tak na zawsze. Nie ma nikogo, z kim wolałabym spędzić wieczność. Aby zobaczyć więcej zdjęćze  spełniających się z moich urodzinowych marzeń, odwiedź ParisHilton.com. Oto miłość – taka na zawsze – napisała celebrytka.

Reum poprosił Paris o rękę, wręczając jej pierścionek zaprojektowany przez Jeana Dousseta, prawnuka Louisa Cartiera. W przełomowym momencie Hilton włożyła sukienkę Retrofete i diadem Loschy, a jej ukochany miał na sobie całkowicie biały garnitur.

Po oświadczynach zakochani cieszyli się intymną uroczystością z członkami swoich rodzin, w tym siostrą Hilton, Nicky Hilton i bratem Reuma, Courtneyem Reumem.

Kim jest narzeczony Paris Hilton, Carter Reum?

Carter, to wieloletni przyjaciel rodziny Hiltonów. Ma 40 lat. Pochodzi z Chicago. Studiował na Columbia University. Reum założył firmę Venture Capital M13. Jest także autorem i przedsiębiorcą, znanym z marki likierów VEEV Spirits, którą stworzył wraz z bratem Courtneyem.


Paris Hilton się zaręczyła

Paris Hilton się zaręczyła

Paris Hilton się zaręczyła

Paris Hilton się zaręczyła

Paris Hilton się zaręczyła

Paris Hilton się zaręczyła

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×