Szukaj
Szukaj
Dziś wtorek, 24.04.2018

Paris Hilton nie przyleci do Rzgowa. Jest jednak inna data jej wizyty w Polsce

Paris Hilton


Paris Hilton nie przyleci do Rzgowa w województwie łódzkim. Być może Ptak Fashion City gwiazda odwiedzi w sierpniu. Jak podał Dziennik Łódzki wina leży po stronie organizatora celebrytki i spadkobierczyni fortuny Hiltonów. Paris miała gościć w środę w Ptak Fashion City i uświetnić swoją obecnością Międzynarodowe Targi Mody i Fashion Week Poland. Organizatorzy targów poinformowali, że do jej przyjazdu nie dojdzie.

Zobacz: Paris Hilton przyjedzie do Polski!

Ptak Fashion City wydał specjalnie oświadczeni

Z przykrością informujemy, że z przyczyn niezależnych od Ptak S.A. wcześniej komunikowany przyjazd
Paris Hilton i uczestnictwo w afterparty oraz konferencji prasowej w dniu 18.02.2015r. nie dojdzie do skutku. Z oświadczenia agencji organizującej przyjazd Paris Hilton wynika, że wywiązanie się z umowy zawartej pomiędzy Ptak S.A. i agencją bookingową okazało się niemożliwe z przyczyn leżących po stronie agencji. Uczestnictwo pozostałych zaproszonych gości w Międzynarodowych Targach Mody oraz Fashion Week Poland, a także konferencja prasowa z udziałem Patrizii Gucci oraz Anny Fendi pozostają bez zmian. Jednocześnie informujemy, że prowadzone są rozmowy dotyczące udziału Paris Hilton w III edycji Międzynarodowych Targów Mody w Ptak Fashion City w sierpniu bieżącego roku.

Tydzień Mody nie zostanie jednak odwołany. Wszystko odbędzie się planowo. Targi mody potrwają do piątku. Swoje projekty na targach zaprezentuje między innymi Maciej Zień.

Paris Hilton

Fotografia: ONS

 

 

 Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×