Paris Hilton przerywa milczenie. „Jestem w ciąży z trojaczkami!”. Jej słowa nieźle namieszały

Paris Hilton - ciążą

Paris Hilton - ciążą

Paris Hilton zdecydowała się przerwać milczenie w sprawie doniesień o ciąży. Co powiedziała w podcaście?

Paris Hilton jest w ciąży i oczekuje narodzin pierwszego dziecka z narzeczonym, Carterem Reumem. Według Page Six, 40-letnia celebrytka spodziewa się potomstwa. W styczniu tego roku miała przechodzić leczenie in vitro.

W podcaście The Trend Reporter With Mara powiedziała, że ​​jej decyzja o rozpoczęciu procedury została zainspirowana przez jej długoletnią przyjaciółkę, Kim Kardashian.

Robiliśmy zapłodnienie in vitro, więc mogę wybrać bliźnięta, jeśli mi się podoba. Właściwie to Kim mi o tym powiedziała. Nawet nic o tym nie wiedziałam – mówiłą Paris.

Dodała, że ​​posiadanie rodziny i dzieci to według niej sens życia.

Nie musiałam tego jeszcze doświadczyć, ponieważ nie czuję, by ktokolwiek naprawdę zasłużył na tę miłość ode mnie, a teraz w końcu znalazłam osobę, która jest tą właściwą, więc nie mogę się doczekać następnego kroku.

Nie szczędziła także pochwał w kierunku swojego narzeczonego, Cartera Reuma.

On jest moim wymarzonym facetem. Carter jest w 100 procentach tym jedynym. Cały czas rozmawiamy o ślubie i imionach dla naszego dziecka.

Kiedy jednak gruchnęły wieści o jej ciąży, początkowo milczała. Co sprowokowało ją do komentarza?

Paris Hilton przerwała milczenie. Komentuje doniesienia o ciąży

Paris Hilton postanowiła przerwać milczenie w sprawie doniesień na temat jej pierwszej ciąży. Celebrytka powiedziała, że ​​obudziła się i zobaczyła około 3000 SMS-ów.

Wszystkie moje iPhony płoną, wszystkie pięć – mówiła.

Zrobiła 9-minutowy podcast, aby wyjaśnić sprawę.

Dostałam wiadomości od ludzi, z którymi nie rozmawiałam od lat. Dziękuję wszystkim za wszystkie wiadomości – powiedziała Paris

Następnie oświadczyła:

Jestem w ciąży z trojaczkami! – zaskoczyła.

Wyjaśniła, że żartuje. Dodała, że czeka na zajście w ciążę do ślubu i właśnie przymierza się do sukni ślubnej. Paris i jej narzeczony Carter Reum są zaręczeni od kilku miesięcy. Dodała, że ​​domyśla się, iż plotka zaczęła się, gdy została sfotografowana w biustonoszu push-up.


Paris Hilton i Carter Reum

Paris Hilton i Carter Reum

Paris Hilton się zaręczyła

Paris Hilton się zaręczyła

Paris Hilton się zaręczyła

Paris Hilton się zaręczyła

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×