Klaudia El Dursi podnosi temperaturę na planie „Paradise Hotel”. Pierwsze zdjęcia są bardzo HOT!

Klaudia El Dursi – Hotel Paradise

Klaudia El Dursi – Hotel Paradise

Paradise Hotel: Klaudia El Dursi kusi ciałem. Na planie pokazała się w wyzywającym stroju kąpielowym. Szykuje się najgorętsze show na wiosnę 2020.

Klaudia El Dursi to 30-letnia matka dwójki dzieci. Choć zaszła w ciążę w dość młodym wieku, to w pełni oddała się macierzyństwu. Teraz jednak, gdy dzieci trochę podrosły, postanowiła zawalczyć o swoje marzenia. Swoją egzotyczną urodę zawdzięcza tacie, który pochodzi z Libii.

Klaudia jeszcze niedawno prowadziła mały zakład krawiecki, w którym głównie szyła sukienki. Zainteresowanie jej projektami było na tyle duże, że postanowiła stworzyć własną markę ubrań – Dursi.

To marka odzieżowa, która w wysublimowany sposób łączy elegancję i prostotę z krztą prowokacji. DURSI to przede wszystkim wyjątkowy design, wysoka jakość, perfekcyjne wykonanie oraz funkcjonalność. Zespół projektowy DURSI tworzy nowoczesne kolekcje wyznaczając odważne kierunki w modzie – czytamy w zapowiedzi na oficjalnej stronie internetowej.

[wp_quiz id=”1013″]

Ale jak przyznała w Top Model, to modeling był zawsze jej marzeniem. Zresztą miała już z nim do czynienia przed ciążami. Wchodząc na jej profil na Instagramie, zobaczyć możemy wiele pięknych i dosyć odważnych zdjęć. Na jej profilu można także wypatrzeć, że modelka ma wielu przyjaciół w show-biznesie, wśród nich Natalię Siwiec.

Media podają także, że kilkanaście lat temu Klaudia spotykała się z gwiazdą M jak MiłośćRafałem Mroczkiem. W 2009 roku zaś wystąpiła w teledysku do piosenki MezoPo robocie. Klaudia nie jest więc osobą zupełnie spoza branży.

Paradise Hotel: Klaudia El Dursi kusi na planie

Klaudia nie wygrała programu Top Model, ale zapadła publiczności w pamięć. Spodobała się nawet Blance Lipińskiej, która zaproponowała modelce udział w jej filmie. Ostatecznie jednak Klaudia nie przyjęła roli. Dlaczego?

Taka propozycja padła. To była najśmielsza scena z całego filmu i nie odważyłam się. Nie podołałabym temu. Przede wszystkim powstrzymał mnie fakt, że jestem mamą. Nie wyobrażam sobie, żeby moi synowie oglądali mnie w scenie, gdzie obciągam w samolocie mężczyźnie. Bo to właśnie o tą bardzo ważną scenę chodziło – wyznała Klaudia w rozmowie z Jastrząb Post.

Gwiazda nie jest osobą zbyt wstydliwą. Aktualnie przebywa na indonezyjskiej wyspie Bali, gdzie już niedługo rozpoczną się zdjęcia do programu TVN7 – Paradise Hotel, którego została gospodynią.

View this post on Instagram

#balimood

A post shared by Klaudia El Dursi (@klaudia_el_dursi) on

Klaudia wrzuciła z tego egzotycznego i pięknego kraju na swój Instagram odważne zdjęcie w samym bikini oraz zaprezentowała pobudzający wyobraźnię taniec na tle zachodzącego słońca. Pod postem posypały się komplementy:

  • Ale sztos
  • Simple the Best! Zjawiskowa
  • Cudowna!
  • Nieziemska… – piszą fani modelki.

Dziewczyna ma mnóstwo uroku osobistego, ale najwyraźniej nie chce go sprzedawać dla jednej scenki w kontrowersyjnej produkcji filmowej. Ma rację?

https://www.facebook.com/watch/?v=464963220834940


Klaudia El Dursi w finale Top Model

Klaudia El Dursi w finale Top Model

Klaudia El Dursi

Klaudia El Dursi

Klaudia El Dursi – Top Model 8

Klaudia El Dursi – Top Model 8

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×