Szukaj

Julia Wieniawa była świadkiem brutalnego napadu podczas Marszu Równości! Przerażona aktorka zdała relację z tego dramatu! [WIDEO]

Julia Wieniawa była świadkiem zamieszek podczas warszawskiej Parady Równości. Aktorka wraz z 14-letnią siostrą o włos uniknęły ataku homofobów. Celebrytka dokładnie opowiedziała, co wydarzyło się w jej obecności zaraz po zakończeniu marszu.
Julia Wieniawa o ataku na Paradzie Równości 2019

8 czerwca ulicami Warszawy przeszła Parada Równości, której celem jest wyłącznie szerzenie przyjaźni, idei wolności, równości oraz tolerancji. W tym roku wielki tęczowy marsz po raz pierwszy odbył się pod patronatem prezydenta Warszawy. W pochodzie wzięły udział nieopisane tłumy osób walczące o prawa osób ze środowiska LGBTQI. Wśród uczestników parady było także sporo gwiazd polskiego show-biznesu. Jedną z nich była Julia Wieniawa.

Zobacz: Gwiazdy wspierają Paradę Równości w Warszawie: Julia Wieniawa, Joanna Krupa, Anna Jurksztowicz, Michał Piróg, Kayah, Margaret

Niestety tęczowy marsz dla popularnej wśród młodzieży aktorki skończył się wielkim dramatem. Julka w towarzystwie swojej młodszej siostry o mały włos uniknęła wielkiej awantury. Na oczach aktorki rozegrały się sceny jak z horroru! O całym zajściu wystraszona dziewczyna Barona opowiedziała wszystko swoim fanom:

Wracałam z moją 14-letnia siostrą z Parady Równości, i nagle patrzymy w centrum miasta na Placu Zbawiciela grupka napitych kolesi w czapeczkach zaczęła wyzywać i napadła na uczestników marszu. Normalnie na moich oczach ci kolesie zaczęli bezpodstawnie zaczepiać grupę ludzi, którzy byli ubrani w tęczowe flagi, zaczęli ich wyzywać od pedałów – mówi Julka w relacji na Instastory.

Zdenerwowana celebrytka w swojej ostrej odezwie zwróciła się również do hejterów:

Teraz mówię do hejterów, pytacie czemu wspieram Paradę Równości, robię po po to aby promować wzajemny szacunek i tolerancję. Ja nie pozwolę na takie traktowanie innego człowieka. Uwierzcie mi, że nie ściemniam, koleś normalnie napluł pod nogi uczestników marszu i to na moich oczach! Kto więc jest dziwny, my którzy promujemy dobre wartości, czy koleś który ma źle poukładane w głowie i wy którzy hejtujecie paradę nie pozwalacie innym ludziom aby żyli tak jak chcą – zakończyła swoją wypowiedź gwiazda walcząca o prawa LGBTQI.

Co myślicie o takim zachowaniu podczas marszu równości?

Zobacz: Julia Wieniawa tylko nam zdradziła kulisy zakończenia współpracy z marką obuwniczą! Już wiemy, kto ją zastąpi! [WIDEO]

Zobacz: Matka Julii Wieniawy wyjawiła największy sekret z jej związku z Baronem! Decyzję 20-latki tłumaczy krótko: “Czasy się zmieniły”

Zobacz: Joanna Koroniewska fachowym okiem oceniła Michała Szpaka i Julię Wieniawę. Posypał się grad komplementów: “Totalny, niesamowity fenomen” [WIDEO]


Julia Wieniawa i Saszan wspierają Paradę Równości w Warszawie

Julia Wieniawa i Saszan wspierają Paradę Równości w Warszawie

Julia Wieniawa i Jesica Mercedes wspierają Paradę Równości w Warszawie

Julia Wieniawa i Jesica Mercedes wspierają Paradę Równości w Warszawie

Julia Wieniawa wspiera Paradę Równości w Warszawie

Julia Wieniawa wspiera Paradę Równości w Warszawie

Baron i Julia Wieniawa na plażowym party

Baron i Julia Wieniawa na plażowym party

wieniawa2Julia Wieniawa w drugiej kreacji - Polsat SuperHit Festiwal

Julia Wieniawa w drugiej kreacji - Polsat SuperHit Festiwal

Julia Wieniawa na plaży w Sopocie

Julia Wieniawa na plaży w Sopocie

×