Szukaj

Wypadek Papieża Franciszka na Jasnej Górze! Konieczna była pomoc [ZDJĘCIA]

Papież Franciszek miał wypadek

Papież Franciszek miał wypadek

Papież Franciszek spadł ze schodów w Częstochowie

Na Jasnej Górze odbywa się msza święta będąca dziękczynieniem za chrzest Polski. W uroczystości biorą udział m.in Andrzej Duda wraz z żoną Agatą oraz przedstawiciele władz państwowych. Nie zabrakło też Kingi Dudy w makijażu i manicure idealnym na pokaz mody.

Tuż przed rozpoczęciem mszy papież Franciszek upadł, schodząc z dość stromych schodów. Na szczęście nic poważnego się nie stało, został podtrzymany przez duchownych.

Franciszek szybko otrząsną się po upadku i rozpoczął przemowę.

Zobacz: Tak Kinga Duda na Światowych Dniach Młodzieży witała papieża Franciszka. Inspirowała się księżną Kate?

Zobacz: Po tym zdjęciu Agata Duda stała się bohaterką przezabawnego mema. Hit sieci!

Papież Franciszek spadł ze schodów

Papież Franciszek spadł ze schodów

Papież Franciszek przewrócił się na Jasnej Górze

Papież Franciszek przewrócił się na Jasnej Górze

 


Dodaj komentarz

 • GośćDanuta pisze:

  Wspaniała nasza pierwsza dama a dumą Polaków jest pan Prezydent Andrzej Duda

 • Gość pisze:

  To Chuj ci w Dupe

 • Marco pisze:

  Wredne spojrzenia naszych katabasów to sprawiły !

 • kriss454 pisze:

  „Nie kcem ale muszem”skąd my to znamy,tam nie potrzeba malkontentów,tylko ludzi zdecydowanych o głębokiej wierze.

 • Gość pisze:

  Cenię Papieża Franciszka ale ŚDM nie odwiedzę. Nie chcę patrzeć na to stado obłudników rządowo-episkopalnych którzy pchają się w pierwszy szereg a gdy tylko Papa wyjedzie do siebie będą mu urągać i zachowaniem swym przeczyć nauce Chrystusa. Nie pojadę tam także dlatego że nie chcę zginąć czy wylądować w podrzędnym szpitalu dlatego że obsługą logistyczną imprezy (dowóz pielgrzymów z Mazowsza) zajmują się Koleje Mazowieckie których akcjonariuszem jest poseł Jacek Sasin zachowujący się w polityce jak wybitna kanalia, a które pozwalają by pociągi z Warszawy do Krakowa jechały z liczba pasażerów o 80% przekraczającą konstrukcyjne maksimum ustalone przez producenta pociągu, a za sterami tych pociągów siadali maszyniści nie znający trasy którą mają pociągi na ŚDM zaprowadzić. w Psarach gdzie pociągi jadące CMKą od strony Warszawy do Krakowa, zjeżdżają na słynną linię Koniecpol-Kozłów (03.03.2012 zderzyły się na niej czołowo pod Szczekocinami pociąg EIC Przemyśl-Warszawa Wschodnia z IR Warszawa Wsch-Kraków Pł.) 27.07.16 w godzinach popołudniowych Maszynista prowadzący skład KM złożony z 3 składów KM EN57-19XX wiozący 970 pasażerów (max liczba miejsc w pociągu 636) orientując się że będzie opuszczał CMKę dopiero gdy z odległości 300m dostrzegł sygnał na semaforze nakazujący prędkość 40km/h a lampka pod semaforem wskazywała zmianę toru zahamował ze 100km/h na 40km/h tak gwałtownie że stojący pasażerowie zaczeli się na wzajem przygniatać jeden z siedzących pasażerów pociągnął za hamulec bezpieczeństwa zanim skład się zatrzymał był już na łącznicy CMKi z LK61 do Kozłowa wezwane na miejsce służby odnotowały wielu poszkodowanych stan większości na szczęście pozwalał na kontynuowanie podróży lokalnymi pociągami z Koniecpola do Krakowa (PR), Nie uchroniło to jednak pasażera który pociągnął za hamulec widząc co dzieje się w pociągu przed karą w kwocie 400zł przewidzianą przez Taryfikator Opłat Dodatkowych KM za nie uzasadnione zatrzymanie pociągu. Wszystkim wybierającym się na ŚDM zalecam by przygotować troszkę więcej pieniażków i zamiast KM do Krakowa udać się pociągami innych przewoźników. Z Mazowsza do Krakowa w bezpieczniejszych i wygodniejszych warunkach mozna dostać się pociągami TLK oraz IC a z samej Warszawy też EIC i EIP.

 • Mańka pisze:

  Wykorzystaj ten czas na naukę ortografii.

 • Gość pisze:

  Niestety niemogę być na światowych dniach młodzierzy a bardzo bym chciał ale jestem tam duchem dzięki przekazom tv

Komentarze są wyłączone

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×