Na ślubie Opozdy i Królikowskiego doszło do skandalicznego zdarzenia. „To było okropne”. Aktorka do tej pory nie może tego zapomnieć

Joanna Opozda skandal na ślubie

Joanna Opozda skandal na ślubie

Joanna Opozda w wywiadzie zdradziła, że podczas jej ślubu z Antkiem Królikowskim doszło do przykrego wydarzenia. Co powiedziała?

Ślub Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego odbył się 7 sierpnia w parafii św. Wojciecha na warszawskiej Woli. Państwo młodzi pojawili się w kościele chwilę przed godz. 17:00. Niedługo później powiedzieli sobie sakramentalne „tak” w obecności rodziny i przyjaciół. Wesele zorganizowano w ogromnym pałacu w Zdunowie.

Zobacz: Antek Królikowski i Joanna Opozda wzięli ślub. Pan młody elegancki, a suknia ślubna aktorki to prawdziwy majstersztyk

Niedługo potem państwo młodzi pochwalili się zdjęciami ze swojego wielkiego dnia, żeby podzielić się swoim szczęściem. Joanna Opozda kilka chwil po wypowiedzeniu sakramentalnego „tak”, opublikowała zdjęcie, które podpisała wymownym Just married. Pod postem natychmiast pojawiła się masa gratulacji od fanów i znajomych gwiazd.

Nie wszystko jednak odbywało się tak, jak państwo młodzi sobie wyobrażali. Już kilka dni po ślubie Joanna mówiła, że fotoreporterzy zepsuli jej nieco wielki dzień, a teraz wyznała, że jeden z nich posunął się nawet do podstępu. Co powiedziała?

Joanna Opozda i Antek Królikowski ofiarami sprytnego paparazzi na własnym ślubie

Obecnie Joanna Opozda jest skupiona na oczekiwaniu na swoje pierwsze dziecko. Niedawno pojawiła się na wręczeniu Gali Marki Roku 2021. Wyglądała zjawiskowo, mimo że przyznaje, że stan odmienny przechodzi dosyć ciężko.

Podczas niedawnego wywiadu wyznała, że podczas ceremonii ślubnej wydarzyło się coś, co mocno dotknęło Joannę Opozdę i Antoniego Królikowskiego. Okazało się, że jeden z paparazzi nie uszanował ich prywatności i pojawił się w kościele, udając ich gościa.

Uważam, że tyło okropne, nie na miejscu. Pan, który nam wszedł do kościoła w maseczce z prezentem udawał po prostu naszego gościa- wyznała Joasia w rozmowie z Party.

Trzeba przyznać, że pomysłowość fotoreporterów nie zna granic i potrafią zrobić wiele, żeby wykonać zdjęcia.


Antek Królikowski i Joanna Opozda - ślub

Antek Królikowski i Joanna Opozda - ślub

Antek Królikowski i Joanna Opozda - ślub

Antek Królikowski i Joanna Opozda - ślub

Antek Królikowski i Joanna Opozda - ślub

Antek Królikowski i Joanna Opozda - ślub

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×