Uczestniczka programu „Nasz nowy dom” nie żyje. Zmarła kilka tygodni po remoncie

Uczestniczka Nasz nowy dom nie żyje

Uczestniczka Nasz nowy dom nie żyje

Nie żyje uczestniczka czwartkowego odcinka programu Polsatu Nasz nowy dom. Pani Irena zmarła kilka tygodni po skończeniu remontu.

Po czwartkowej emisji programu Nasz nowy dom na Instagramie Polsatu pojawiła się informacja o śmierci jego uczestniczki, Pani Ireny.

Kobieta zgłosiła się do Katarzyny Dowbor z prośbą o pomoc w wyremontowaniu mieszkania w bloku, w którym mieszkała z córką, Anna, która samotnie wychowywała dwoje dzieci.

Pani Irena z Nasz nowy dom nie żyje

Dzisiejszy odcinek programu Nasz nowy dom zakończył się tragicznie. Kilka tygodni po zakończeniu remontu pani Irena zmarła.

Obejrzeliście Państwo właśnie nowy odcinek programu @nasznowydom Niestety kilka tygodni po zakończeniu remontu bohaterka odcinka – pani Irena -zmarła.

Jesteśmy zaszczyceni tym,. że mogliśmy ją spotkać i że dane nam było – choć na parę tygodni – uczynić Jej życie trochę lepszym – napisano.

Pani Irena i jej rodzina byli bohaterami czwartkowego odcinka programu. W dzielnicy Koło, w małym mieszkaniu na pierwszym piętrze, mieszkała razem córką Anną oraz jej dziećmi.

Całe życie była lekarzem. Ciężko pracowała, poświęcając się dla innych, a przy tym kompletnie zaniedbała samą siebie, co negatywnie odbiło się na jej zdrowiu. Pani Irena była po dwóch udarach i zawale serca. Potrzebowała pomocy we wszystkich czynnościach, poruszała się na wózku.

Chorą matką zajęła się pani Anna, która sama wychowuje dwoje dzieci. Musiała utrzymywać całą rodzinę.

Zostałam kapitanem na tym statku i w związku z tym muszę mierzyć się z tą rzeczywistością i zachowywać spokój. Mimo, że statek tonie, nie wolno siać paniki […] Chciałabym, żeby mieszkanie było bardziej funkcjonalne dla mamy, żeby mogła troszeczkę więcej uczestniczyć w życiu rodzinnym – mówiła w programie.

Ekipa jak zawsze sprawiła się na medal i pięknie wyremontowała dom rodzinie pani Ireny. Niestety ta nie cieszyła się długo efektami. Zmarła kilka tygodni po zakończeniu zdjęć do odcinka.

Przy wpisie na Instagramie Polsatu pojawiło się mnóstwo kondolecnji od osób, które obejrzały program, a które historia pani Ireny bardzo wzruszyła.

Zobacz także: Nie żyje dziadek Kasi Moś. Zmarł w tragicznych warunkach przed szpitalem. Odmówiono mu pomocy


Pani Irena z

Pani Irena z "Nasz nowy dom" nie żyje

Pani Irena z

Pani Irena z "Nasz nowy dom" nie żyje

Program Nasz nowy dom

Program Nasz nowy dom

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×