To chyba żart?! TVN po 12 latach zdejmuje uwielbiany format. Wysoka oglądalność nie wystarczyła, by został w ramówce

Gwiazdy TVN

Gwiazdy TVN

W TVN zachodzą odważne zmiany. Z ramówki po 12 latach i 24 sezonach znika uwielbiany przez widzów format. Wiadomo, co dalej z prowadzącą. Czy przejdzie do Polsatu?

Stacja TVN od 28 lat umila widzom czas. Od tamtej pory mocno się rozwinęła i stworzyła szereg kanałów tematycznych, które uzupełniają całą ofertę. Są one skierowane do miłośników sportu, najświeższych informacji, filmu, seriali, czy w końcu typowo do kobiet. To właśnie TVN Style gromadzi na swojej antenie formaty, które są skierowane typowo do płci pięknej. Nie brakuje jednak różnorodnej oferty, w której każda z pań znajdzie coś dla siebie.

Niestety właśnie przekazano, że jeden z programów, który zdawało się, że na stałe zagościł w ramówce znika z oferty programowej stacji. Dla wielu widzów zapewne będzie to spory szok.

Co znika z ramówki TVN po 12 latach?

Są programy, które nierozłącznie kojarzą się z niektórymi stacjami. Jeżeli chodzi o TVN Style zapewne jest to Pani Gadżet. Format od samego początku prowadzony był przez Annę Nowak-Ibisz. To doskonale znana widzom dziennikarka i była żona Krzysztofa Ibisza. Przed kamerami czuje się jak ryba w wodzie, ale uwielbia też rozwiązania, które zdecydowanie ułatwiają życie i to nie tylko kobietom. Kiedy pojawiała się na ekranie, zarażała widzów emanującą od niej pozytywną energią.

O takich właśnie przedmiotach i usługach opowiadała w swoim programie przez 24 sezony. Jest to jeden z flagowych, najdłużej pojawiających się cyklicznie formatów w TVN Style, który cieszy się niesłabnącą oglądalnością. Jak przekazał właśnie portal wirtualnemedia.pl, stacja zdecydowała się na rezygnację z emisji Pani Gadżet.

W wiosennej ramówce TVN Style nie pokażemy nowych odcinków „Pani Gadżet”. Pracujemy za to nad nowym programem z prowadzącą Anną Nowak-Ibisz – przekazało biuro prasowe TVN Warner Bros. Discovery.

Od razu jednak uspokojono, że ulubienica widzów nie zniknie z ekranów. Na razie jednak nie wiadomo jeszcze, w jakim programie się pojawi i kiedy ponownie wróci na antenę.

Informację potwierdziła sama zainteresowana, publikując obszerny post na Instagramie.

Kochani moi, ponieważ dzisiaj biuro prasowe TVN Warner Bros, Discovery wydało komunikat na łamach portalu Wirtualnemedia.pl, o tym, że w wiosennej ramówce, na kanale Tvn Style nie zobaczycie nowych odcinków Pani Gadżet – potwierdzam, że plany były inne ale się zmieniły. Zmienia się też pomysł na nowe zadania dla mnie jako dla prowadzącej. Zanim zatem telefony się rozdzwonią, potwierdzam jak Szymon Majewski. Równocześnie informuję, że miejsce na gadżety zostaje w przestrzeni internetowej i mediów społecznościowych, które sama tworzę od lat. Otwiera się też nowa przestrzeń na prezentacje, testy i omawianie gadżetów na moim kanale na You Tubie, który teraz już mogę stworzyć -:) Pracuje intensywnie już od jakiegoś czasu nad dwoma moimi projektami związanymi z polskimi manufakturami i gadżetami, będzie ciekawie, powiadomię Was o tym kiedy projekt będzie gotowy […] – napisała.

Anna Nowak-Ibisz przechodzi do Polsatu?

Anna zaznaczyła na starcie, że jej program cieszy się taką popularnością, że nie czuje potrzeby zmiany miejsca pracy. Nie ukrywa jednak, że rozważyłaby ofertę konkurencji, ale tylko pod jednym warunkiem – jeśli ta byłaby warta uwagi i porzucenia tego, co robiła dotychczas:

Jestem jak najbardziej związana z moją stacją. Jestem najdłużej w TVN Style. To jest najdłużej nadawany program. Doczekamy się 25 sezonu „Pani Gadżet”. Już to wiem i mogę ogłosić. To będzie ponad 12 lat. Ja jestem bardzo z moją stacją związana, ale każdy z nas jest artystą i każdy z nas chce robić jeszcze inne rzeczy. W związku z tym, gdyby to była propozycja, która wiedziałabym, że poniesie mnie dalej, że w tym segmencie jeszcze mnie nie było, i że jest dla mnie szansa, to na pewno bym ją bardzo poważnie rozważyła.

Była żona Krzysztofa Ibisza przypomniała przy okazji, że z zawodu jest aktorką ze sporym doświadczeniem, dlatego chętnie zagrałaby w jakiejś produkcji:

Trzeba się rozwijać. Ja jestem dodatkowo też aktorką, więc gdybym dostała propozycję aktorską, to czemu nie. Człowiek chce się spełniać zawodowo i od czasu do czasu pojawiają się u mnie propozycje aktorskie.

Wyobrażacie sobie TVN Style bez Anny?


Anna Nowak-Ibisz na planie Pani Gadżet

Anna Nowak-Ibisz na planie Pani Gadżet

Anna Nowak-Ibisz promuje program Pani Gadżet w TVN Style

Anna Nowak-Ibisz promuje program Pani Gadżet w TVN Style

Anna Nowak-Ibisz - świąteczne dekoracje

Anna Nowak-Ibisz - świąteczne dekoracje

Komentarze

 • Gość pisze:

  lubię ten program..ale prowadząca jest irytująca

 • Gość pisze:

  A już liczyłam, że Tap Madl zdejmą z anteny…

 • Gość pisze:

  W dzisiejszym programie TVN aż trzy odcinki kuchennych rewolucji! Pazerna prowadząca niedługo wypełni całą ramówkę swoimi gniotami.

  • martencja pisze:

   Magda kiedyś powiedziała, że nie jest zadowolona, że tak często puszczają powtórki rewolucji

 • Gość pisze:

  TVN to inne ścieki

 • Gość pisze:

  TVN kompletnie nie szanuje widza.
  Ta stacja w ostatnich kilku latach zeszła totalnie na psy. Da się tam oglądać już tylko biznesowy TVN24Biz. Kanał TVN24 tak NIEZDROWO PODJUDZA negatywne emocje, ze nie da się tego oglądać. Dobrze, ze jest chociaż Polsat News i wiadomości w stacjach radiowych, bo byśmy zginęli w natłoku beznadziejnych, dołujących, rozbuchanych informacji.

 • Gość pisze:

  Jak inni od fame do wojowników a jak mówi Niemiec opierdalasz czy wypierd…kaszę średnia krajowa poszła do góry zatrudnię do spokojnej pracy od 6 do 20 max 20 punktów za max stawkę dla najlepszym 20zl brutto pozdrawiam kaczor pewnie dlatego piwo i hot dog na granicy po 2,50 w żabce 1zl nie zbawi a do wypłaty się przyda nawet obcokrajowcom szanujcie siebie a my was z baba jaga i to tyle

 • Gość pisze:

  szkoda. To był fajny program.

 • Gość Toja pisze:

  Szkoda, że nie zrezygnują z Rozenek w DDTVN. Ale TVN to stacja, która nie szanuje widza. Działa raczej złośliwie i wpycha Gośke bardzo często w ciągu tygodnia. Chcą na siłę zmusić widzów do aprobaty tej pani. Normalna stacja widząc tyle nieprzychylnych komentarzy po każdym programie, w dodatku przez tak długi czas, dawno by zrezygnowała.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×