Tak wygląda Pan Lektor z „Hotelu Paradise”! Klaudia El Dursi pokazała twarz najbardziej skrywanej postaci show. Ale ciacho!

Klaudia El Dursi, Pan Lektor z Hotelu Paradise

Klaudia El Dursi, Pan Lektor z Hotelu Paradise

Jak wygląda Pan Lektor z Hotelu Paradise? Mężczyzna zdecydował ujawnić swoją twarz w wywiadzie, którego udzielił z Klaudią El Dursi. Przy okazji przyznał się do problemów z długami.

Hotel Paradise to obecnie jeden z najchętniej oglądanych programów typu reality w Polsce. Pierwsza edycja trafiła na ekrany w 2020 roku, tuż po tym, jak wybuchła pandemia koronawirusa. Obecnie emitowany jest szósty sezon. Widzowie mieli okazję zobaczyć do tej pory 13 odcinków produkcji z udziałem uczestników poszukujących nie tylko świetnej zabawy, ale przede wszystkim prawdziwej miłości. Ich podboje komentuje mężczyzna, którego głos jest doskonale znany widzom – w przeciwieństwie do jego twarzy.

Jak wygląda Pan Lektor z Hotelu Paradise?

Program spotkał się z pozytywnym odbiorem oglądających, którzy obdarzyli sympatią nie tylko piękną prowadzącą Klaudię El Dursi, ale również lektora. Głos Hotelu Paradise zdobył serca widzów niepowtarzalnym poczuciem humoru oraz nieco ironicznymi, a zarazem błyskotliwymi komentarzami.

Wielu widzów zastanawiało się, jak wygląda posiadacz jednego z najbardziej rozpoznawalnych głosów w Polsce. Każdy z nich z pewnością wyobrażał go sobie inaczej, jednak jego wizerunek pozostawał do tej pory tajemnicą. Prowadząca Hotelu Paradise postanowiła rozwiać wszelkie domysły, ujawniając wizerunek swojego współtowarzysza we wspólnie udzielonym wywiadzie Duety Playera – Wywiad z Rajskim Duetem.

Czuję się jak w tym śnie, w którym budzisz się w klasie pełnej ludzi i jesteś nago – wyznał Pan Lektor tuż po tym, jak Klaudia El Dursi zdjęła maseczkę z jego twarzy

Pan Lektor zdradził, że zdarzało mu się zostać rozpoznanym po głosie – a przy tym przyznał się do długów:

Zdarzyło mi się, że pani w banku z działu windykacji zadzwoniła do mnie, że raty nie zapłaciłem. Jak już poinformowała mnie o wszystkich nieprzyjemnych konsekwencjach, to powiedziała, że skądś kojarzy mój głos i okazało się, że te konsekwencje są mniej nieprzyjemne.

Zobaczcie, jak wygląda Pan Lektor z Hotelu Paradise oglądając poniższe wideo.


Pan Lektor z Hotelu Paradise

Pan Lektor z Hotelu Paradise

Pan Lektor z Hotelu Paradise

Pan Lektor z Hotelu Paradise

Pan Lektor z Hotelu Paradise

Pan Lektor z Hotelu Paradise

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×