Szukaj
Szukaj
Dziś czwartek, 26.04.2018

Pamiętacie opinię Doroty Wellman o gwałcicielach? To nic w porównanu z tym, co o nich sądzi Barbara Kurdej-SzatanPamiętacie wypowiedź Doroty Wellman na temat gwałcicieli? To nic w porównaniu z tym, co powiedziała Barbara Kurdej-Szatan! Tak ostro o gwałcicielach nie wypowiedziała się chyba nigdy żadna polska gwiazda!

Zobacz: Dorota Wellman ostro o uniewinnionych gwałcicielach

Dorotę bardzo zbulwersowała sprawa zgwałconej tłumaczki. Kobieta została zgwałcona przez ratowników medycznych. Sąd Okręgowy w Elblągu wydał wyrok w zawieszeniu. 

Teraz głos w tej sprawie zabrała Barbara Kurdej-Szatan. W bardzo ostrych słowach wypowiada się na temat wszystkich mężczyzn, którzy naruszają nietykalność cielesną kobiet.

Nie mogłabym mieszkać pod jednym dachem z gwałcicielem, nie usiadłabym z nim przy jednym stole. Nie chciałabym, żeby był moim sąsiadem. Nie podałabym mu ręki. Dałabym mu w mordę. Choć nie jestem zwolenniczką Kodeksu Hammurabiego, w tym wypadku chciałabym, żeby winni trafili do więzienia. A tam zrobiliby im z dupy jesień średniowiecza – powiedziała Basia

Basia zastosowałaby radykalne środki do walki z gwałcicielami.

A ja bym fiuty poodcinała !!!!!!!! napisała Basia

Trudno się z nią nie zgodzić.

Barbara Kurdej-Szatan

Fotografia: AKPA

 

 Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×