Szukaj

Pamela Anderson w tajemnicy wzięła piąty ślub. Wyszła za mąż za 74-letniego producenta filmowego

Pamela Anderson wzięła sekretny ślub! Jej wybrankiem jest starszy o 22 lata producent filmowy Jon Peters. Aktorka już kiedyś odrzuciła jego oświadczyny twierdząc, że był on dla niej "za stary". Wiele lat później Peters zdołał przekonać do siebie gwiazdę Słonecznego patrolu. Właśnie powiedzieli sobie "tak"!
Pamela Anderson wzięła ślub

Pamela Anderson wzięła ślub

Pamela Anderson uważana jest za jedną z gorętszych aktorek lat 90. Wszystko dzięki rolom w filmach takich jak Słoneczny patrol, gdzie zagrała seksowną panią ratownik, czy Żyleta. Swoją sławę zyskała również pojawiając się na paru okładkach magazynu Playboy.

Gwiazda nie zrobiła dużej kariery filmowej, jednak w mediach wciąż rozpisywano się ta temat jej życia prywatnego. Anderson była zamężna aż cztery razy: z Tommym Lee, Kid Rockiem oraz dwukrotnie z Rickiem Salomonem, z którym ostatecznie rozstała się w 2015 roku. Aktorka ma również dwóch synów z pierwszego małżeństwa: Brandona Thomasa Lee oraz Dylana Jaggera Lee.

Pamela Anderson wzięła sekretny ślub. Jon Peterson jej wybrankiem

Historia miłosna Pameli Anderson i Jona Petersona nadawałaby się na film. Producent zakochał się w niej już kilkadziesiąt lat temu, gdy po raz pierwszy spotkali się na imprezie Playboya. Był to rok 1989, a aktorka miała wtedy zaledwie 19 lat. Spotykali się przez kolejne 3 lata jednak dla Pameli problem stanowiła dzieląca ich duża różnica wieku, dlatego też odrzuciła propozycje oświadczyn Petersona. Jednak on od początku wiedział, że aktorka jest kobietą jego życia. W wywiadzie dla The Hollywood Reporter producent wyznał:

Powiedziałem jej wtedy, że za 30 lat ta różnica nie będzie miała znaczenia. Wszędzie jest wiele pięknych dziewczyn, ale ja od 35 lat marzyłem tylko o Pameli. Ona wyzwala we mnie coś dzikiego, w tym pozytywnym sensie. Inspiruje mnie. Chronię ją i traktuję tak, jak na to zasługuje.

Jon Peters, walk of fame

Jon Peters, walk of fame

W międzyczasie oboje próbowali sobie ułożyć życie z kimś innym. Jon był również wcześniej czterokrotnie żonaty. Wszystko jednak wskazuje na to, że byli sobie przeznaczeni. 20 stycznia w Malibu, w wieku 74 i 53 lat dali sobie ponowną szansę i powiedzieli „tak”!

Pamela Anderson w urodzinowej sesji w samej bieliźnie

Pamela Anderson w urodzinowej sesji w samej bieliźnie


Jon Peters

Jon Peters

Jon Peters, walk of fame

Jon Peters, walk of fame

Pamela Anderson na Warsaw Comic Con

Pamela Anderson na Warsaw Comic Con

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×