Szukaj

Rok temu rozwód, teraz kolejny ślub. Pamela Anderson wyszła za mąż! Jej suknię zapamiętamy na lata. Odważna!

Pamela Anderson - ślub

Pamela Anderson - ślub

Pamela Anderson po raz szósty wyszła za mąż. Kim jest jej wybranek? Czy to będzie jej ostatni ślub? Zobaczcie, co powiedziała gwiazda Słonecznego patrolu.

Pamela Anderson, to urodzona w Kanadzie aktorka i fotomodelka, uważana za jeden z kobiecych symboli seksu lat 90. XX wieku. Chyba każdy kojarzy ją z roli w Słonecznym patrolu czy w Żylecie. Była ozdobą rozkładówek wielu magazynów dla panów. Takie same emocje jak  wygląd, budzi jej życie osobiste.

W latach 1995-1998 Anderson była żoną Tommy’ego Lee, perkusisty rockowego zespołu Motley Crue, z którym ma dwóch synów: Dylana Jaggera i Brandona Thomasa. W 1999 roku próbowali wrócić do siebie i ratować małżeństwo, ale nie powiodło im się i w 2000 roku rozstali się ponownie. W latach 2006-2007 jej mężem był muzyk Kid Rock, z kolei w latach 2007-2008 i 2014 do 2015 Rick Salomon. Małżeństwo zostało jednak anulowane. Ostatnim jej mężem był producent Jon Peters, który oskarżył gwiazdę, że wyszła za niego za mąż, żeby spłacił jej długi. Ślub wzięli w 2020 roku, a anulowany został zaledwie 12 dni później.

Jeszcze nie ucichły echa tamtego wydarzenia, a Pamela ogłosiła, że po raz szósty wyszła za mąż.

Pamela Anderson wyszła za mąż

53-letnia blond piękność po raz szósty wyszła za mąż. Tym razem jej wybrankiem jest Dan Hayhurst, ochroniarz i były budowlaniec. Pamela powiedziała w DailyMailTV:

Jestem dokładnie tam, gdzie potrzebuję być – w ramionach mężczyzny, który naprawdę mnie kocha.

Anderson miała na sobie wspaniałą suknię z głębokim dekoltem i bufiastymi krótkimi rękawami oraz przezroczystą spódnicą. Idealnie wyeksponowała swoje kształty. Dodała długi welon w stylu księżnej Diany z malutkimi zdobieniami. Ta kreacja na długo zapadnie w pamięć. Gwiazda wyglądała przepięknie.

Dan wybrał parę czarnych spodni i koszulę, która pozostawił rozpiętą. Ceremonię poprowadził miejscowy pastor. Para czytała sobie nawzajem słowa przysięgi. Przez całą ceremonię słychać było delikatne bębny, co ma przynieść zakochanym szczęście.

Mówiąc o ich wyjątkowym dniu, Pamela wyznała.

Jestem zakochana. Pobraliśmy się w Wigilię Bożego Narodzenia z błogosławieństwem obu naszych rodzin, wszyscy, których znamy, są szczęśliwi razem z nami. Wyszłam za mąż w nieruchomości, w której moi rodzice pobrali się i nadal są razem. Czuję, że zatoczyłam pełne koło .

Pamela i Dan pobrali się w swojej wiejskiej posiadłości, we wschodniej części wyspy Vancouver, gdzie urodziła się aktorka. Para spotkała się na początku blokady i od tamtej pory byli razem 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Ten wspólny rok wydawał się siedmioma – jak psie lata – powiedziała szczęśliwa Pamela.

Pozostaje życzyć im długich lat w szczęściu i miłości.


Pamela Anderson w urodzinowej sesji w samej bieliźnie

Pamela Anderson w urodzinowej sesji w samej bieliźnie

Pamela Anderson na Warsaw Comic Con

Pamela Anderson na Warsaw Comic Con

Pamela Anderson w Polsce na targach Comic Con, 25 listopada 2017

Pamela Anderson w Polsce na targach Comic Con, 25 listopada 2017

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×