Szukaj

Pamela Anderson w otwartym liście o rozstaniu z mężem. Padły poważne oskarżenia

Pamela Anderson i Jon Peters

Pamela Anderson i Jon Peters

Pamela Anderson patrzy w przyszłość. W odpowiedzi na list, który Jon Peters zaadresował do aktorki w ostatnich dniach za pomocą tabloidu, Anderson zdecydowała się zabrać głos w sprawie ich rozstania za pomocą mediów społecznościowych. Co napisała?

Po ponad 30 latach znajomości z producentem filmowym Pamela Anderson poślubiła Jona Petersa, podczas tajnej ceremonii pod koniec stycznia tego roku. Ich rozstanie zostało ogłoszone raptem po 12 dniach od daty ślubu.

Hollywoodzki producent stwierdził w poniedziałek, że jego krótkie małżeństwo z Pamelą Anderson „zbankrutowało” po spłacie długów gwiazdy, które opiewały na kwotę 770 000 złotych. Mężczyzna w rozmowie z tabloidem nazwał się „starym głupcem”. Pamela postanowiła odnieść się do oskarżeń pod swoim adresem i opublikowała na Instagramie post odnoszący się do ich rozstania.

Pamela Anderson o rozstaniu z Jonem Petersem

Gwiazda Słonecznego patrolu opublikowała na swoim Instagramowym story przesłanie, które odnosi się do jej rozstania z mężem. Aktorka napisała:

Wszyscy mamy swój udział w tym zwariowanym świecie – napisała. Tak długo, jak walczymy, żyjemy. Tak długo, jak rozpoznajemy szaleństwo, jesteśmy zdrowi.

Lepiej jest być zdradzonym niż nie ufać, lepiej być rozczarowanym niż nie kochać. Nigdy nie uciekaj przed bólem, po prostu staw mu czoło, pozwól mu być a przeminie. Dorośliśmy do następnego poziomu.

Wiadomość została udostępniona na czarno-białym zdjęciu 52-letniej aktorki.

Pamela Anderson o rozstaniu na swoim instagramowym story

Pamela Anderson o rozstaniu na swoim Instagramowym story

W poniedziałek 74-letni Peters twierdził, że spłacił długi Anderson w wysokości 770 000 złotych i został przez aktorkę wykorzystany. W oświadczeniu dla Fox News przedstawiciel Anderson odrzucił roszczenia Petersa.

Twierdzenia te są nie tylko całkowicie sfabrykowane, ale są absurdalne – powiedział przedstawiciel – Pomimo bezczelnych i ciągłych starań pana Petersa w celu uzyskania odpowiedzi od pani Anderson, nie będzie tego komentowała i ma nadzieję, że ma się on dobrze.


Pamela Anderson

Fotografia: screen z notofu.com

Pamela Anderson o rozstaniu na swoim instagramowym story

Pamela Anderson o rozstaniu na swoim instagramowym story

Jon Peters, walk of fame

Jon Peters, walk of fame

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×