Gwiazda straciła litr krwi po porodzie: „Bardzo cierpię”. Podzieliła się bolesnymi szczegółami

Paloma Faith została mamą po raz drugi

Paloma Faith została mamą po raz drugi

Baby boom trwa w najlepsze. Do grona mam dołączyła właśnie znana wokalistka. Poród nie był dla niej łatwym doświadczeniem. O wszystkim napisała w sieci.

Chociaż rok 2021 niedawno się rozpoczął, sporo polskich i zagranicznych gwiazd dołączyło do grona rodziców. Wśród nich jest księżniczka Eugenia, która na początku lutego urodziła syna. Tę szczęśliwą wiadomość przekazała w mediach społecznościowych, gdzie pokazała pierwsze zdjęcie dziecka.

Niedawno dumni rodzice zdradzili imienia noworodka. Ujawnili, że ich synek nazywa się August Philip Hawke Brooksbank. Wnuczka królowej Elżbiety II pokazała rodzinną sesję zdjęciową, a w opisie podziękowała personelowi medycznemu, który przyjmował jej poród.

Paloma Faith została mamą po raz drugi. Przeszła trudny poród

Do grona mam dołączyła też Paloma Faith, brytyjska wokalistka i autorka tekstów. To ona stworzyła hit Only Love Can Hurt Like This, który przyniósł jej międzynarodową sławę. Gwiazda aktywnie prowadzi konta w mediach społecznościowych. Właśnie tam pochwaliła szczęśliwymi wieściami – została mamą po raz drugi.

Faith urodziła córeczkę. Pokazała zdjęcie z porodówki oraz ujęcie, na którym widać stópkę dziecka. Zdradziła, że noworodek pojawił się na świecie dzięki cesarskiemu cięciu:

Nie jestem już w ciąży! Wczoraj miałam zaplanowaną cesarkę. Bardzo cierpię i nie zmrużyłam oka ostatniej nocy, ale było warto. Teraz mam przed sobą małego cherubinka.

W dalszej części wpisu podkreśliła, że chociaż od porodu minęło około 30 godzin, wciąż czuje się wyczerpana i obolała. Bardzo cieszy się jednak z tego, że została mamą:

 Minęło około 30 godzin, a ja już jestem wyczerpana i obolała. Moje sutki płoną z powodu małej piranii, która chce mnie zabić co kilka godzin, ale oczywiście jestem zachwycona! To dziecko nie mogłoby być bardziej kochane ani chciane.

Piosenkarka zastanawia się, czy powinna karmić piersią. Chociaż próbuje to robić, nie jest to dla niej ani łatwe, ani przyjemne:

Ostatnim razem karmiłam wyłącznie piersią i myślę, że to było zbyt ciężkie. Nie wiem, czy tym razem chcę przez to przechodzić… Ale mimo wszystko próbuję. A moje sutki płoną. Straciłam litr krwi i bardzo cierpię, pomimo zażywania środków przeciwbólowych.

Pregnancy diary Well I’m not pregnant anymore! I had a planned c section yesterday I’m in a lot of pain and didn’t…

Posted by Paloma Faith on Sunday, February 21, 2021

Internauci w komentarzach ruszyli z gratulacjami, życząc zarówno mamie, jak i maleństwu dużo zdrowia:

  • Ale super nowina. Dużo zdrówka dla Was.
  • Piękne są te zdjęcia, cudowne. Gratulacje.
  • Cieszę się Waszym szczęściem. Wszystkiego dobrego dla Was.

Pierwsze dziecko Palomy Faith i jej męża Leymana Lahcine przyszło na świat w grudniu 2016 r.


Paloma Faith została mamą po raz drugi

Paloma Faith została mamą po raz drugi

Paloma Faith została mamą po raz drugi

Paloma Faith została mamą po raz drugi

Paloma Faith

Paloma Faith

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×