TTV już ma nowy hit. „Pałacowe Love” ma szanse zdetronizować „Królowe życia”. Znamy prowadzących

Pałacowe Love - nowy program TTV

Pałacowe Love - nowy program TTV

Pałacowe Love to nowy program stacji TTV. Przeniesie on uczestników o 200 lat wstecz. Wszystko to w pewnym celu. Jakim? Kiedy premiera? Kto wystąpi?

Stacja TTV przygotowała dla swoich widzów kolejny program. Nowe reality show ma szansę stać się prawdziwym hitem. Program Pałacowe Love jest również pewnego rodzaju eksperymentem społecznym. Uczestnicy cofną się o 200 lat. Przez cztery tygodnie będą zamknięci w pałacu w Walewicach. Jaki jest cel programu?

Pałacowe Love. Nowy program TTV. Na czym polega?

Pałacowe Love ma na celu odciąć sześć par od cyfrowego świata. Z tego powodu zostaną oni zamknięci w pałacu, w którym rządzić będzie scenografia rodem z XIX wieku. Aby jeszcze bardziej zbliżyć uczestników do tych czasów, będą musieli wystąpić w kostiumach. Ma to sprawić, że zapomną o świecie, który znają, gdzie zamiast prawdziwych emocji wysyła się emotikony. Producenci sprawdzą, czy będą oni w stanie umocnić swoją relację, czy jednak to będzie dla nich zbyt dużo.

O uczestników zadbają ostrzy i bezkompromisowi Mariusz Kozak oraz Jacek Szawioła, którzy są doskonale znani przez widzów Googlebox. Przed telewizorem. Uczestnicy będą mogli również liczyć na pomoc mentorów, w których wcielą się dr Agnieszka Bąbel, specjalistka ds. dawnej obyczajowości w Polskiej Akademii Nauk oraz Maciej Lizniewicz, pastor i terapeuta par.

Nowe reality show nie jest pierwszym eksperymentem społecznym. Podobne relacje międzyludzkie pokazywane były już w programie Ślub od pierwszego wejrzenia. Tam producenci dobierali uczestnikom drugie połówki, które odpowiadały ich preferencjom. Partnerzy spotkali się w dniu ślubu, a po kilku dniach musieli podjąć decyzję o tym, czy chcą spróbować zbudować wspólną przyszłość, czy też nie.

Pod koniec nowego programu TTV wyłoniona zostanie zwycięska para. O wyniku zadecydują uczestnicy, mentorzy oraz opiekunowie. Szczęśliwcy otrzymają wyjątkową nagrodę – latyfundia, czyli ziemię, na której będą mogli zaplanować wspólny start.

Pałacowe Love. Kiedy premiera?

Jak udało się ustalić Wirtualnym Mediom, premiera nowego show TTV planowana jest już na 1 lutego 2022 roku. Program rozpocząć się ma o godzinie 22:30 i będzie się składał z dziesięciu odcinków, które będą emitowane we wtorki i środy.

Czy parom uda się znaleźć receptę na idealną miłość? Tego dowiemy się już niebawem.

Będziecie oglądać?


Mariusz Kozak - opiekun w

Mariusz Kozak - opiekun w "Pałacowe Love" | fot. AKPA

Pastor Maciej Liziniewicz - mentor w

Pastor Maciej Liziniewicz - mentor w "Pałacowe Love" | fot. Instagram.com/pastormaciek

Jacek Szawioła - opiekun w

Jacek Szawioła - opiekun w "Pałacowe Love" | fot. Instagram.com/jacek.szawiola

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×